Pirát, ako znie jeho prezývka, mal v klietke bojovať proti Francúzovi Alexovi Lohorému. Namiesto zápasu ho však čaká liečba kolena. Zranenie sa mu stalo počas tréningu.

„Dnes ráno som sa postavil na váhu, ukazovala niečo pod 87 kg. Krásne pocity, keď som si spomenul, že dva týždne pred zápasom s Robom som ešte vážil cez 90 kg. Forma asi najlepšia v kariére. Vytrvalostne a tvrdosťou som na úrovni Avengera a predsa. O pár hodín po uvedomení si všetkých týchto faktov som ležal na žinenke v bolestiach a slzách,“ opísal svoje pocity Krištofič na sociálnej sieti.

„V bolestiach preto, lebo mi koleno popraskalo, ako by som roztrhol tričko a v slzách preto, že každodenná drina, krv, pot, modriny a obetované financie vyjdú navnivoč. Mal som v úvode pocit povinnosti sa všetkým za to ospravedlniť. No vlastne nevidím dôvod sa niekomu ospravedlňovať. Milujem to a snažím sa zo seba dostať maximum každý deň, aby som bol zajtra lepší ako dnes. Aby som mohol sám sebe a vám všetkým predviesť to najlepšie, čo je vo mne ukryté. Preto prijímam toto nešťastie s láskou, pokojom a som vyrovnaný. Krížne väzy sú na s*ačku, to však znamená len jedno. Padáme, aby sme vstali a stali sa silnejšími,“ dodal slovenský bojovník.

Krištofič v odkaze fanúšikom priblížil, že zranenie konzultoval aj s lekárom, podľa ktorého sa bojovník zrejme operácii nevyhne. Všetko však ukáže až magnetická rezonancia.