Zápas o Bratislavu trval celých 5 kôl a víťaza hlavného predzápasu galavačeru Oktagon 14 rozhodli rozhodcovia až na body. Krištofič neskrýval po triumfe veľké nadšenie. „Celá tá poctivá príprava sa odzrkadlila vo forme víťazstva a to je najväčšie zadosťučinenie, čo môže byť. Nikto to nerobí pre to, aby sme prehrávali, ale aby sme víťazili. Keď je to víťazstvo, tak to má jednoducho byť,“ prezradil šťastný Pirát pre Šport24.sk

Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu, kde sa prestížne MMA podujatie konalo, prišlo vyše 9-tisíc fanúšikov. Veľké zastúpenie mali v hľadisku práve obaja aktéri Krištofič a Pukač. „Vnímal som veľkú podporu od fanúšikov. Či som mal väčšiu podporu ja, alebo boli viac na Robovej strane, tak to musíte posúdiť vy, pretože z klietky sa to ťažko porovnáva. Mojich bláznov som ale počul a fakt silno fandili,“ pokračoval radostne Krištofič.

Ten mal z víťazstva nad bratislavským rivalom a zároveň kamarátom Róbertom Pukačom veľkú radosť. Nasrdený bol však zo zranení, ktoré si privodil počas zápasu. „Chlapci, ruka je v p**i. Asi som si zlomil ruku,“ povedal Pirát nahnevane po zápase pre náš portál.

Na snímke Samuel Krištofič a Robert Pukač v zápase počas turnaja Oktagon 14.
Na snímke Samuel Krištofič a Robert Pukač v zápase počas turnaja Oktagon 14.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Neostalo to len pri tom. Slovensky zápasník bezprostredne po zápase v šatni vysvetľoval, aké problémy mu spôsobí zlomená ruka. „Nie som šťastný teraz, lebo keď to bude tým, čo si myslím, tak to bude dlho. Ono sa s tým dá existovať, len nedá sa s tým trénovať. Keď to človek nedolieči, dá poriadny úder, tak sa to môže aj vrátiť,“ dodal víťaz hlavného predzápasu Oktagon 14.