POZRITE SI NAHÉ FOTO VÉMOLOVEJ LELY V GALÉRII

Nie všetko je však po starom. Vémolovi pribudli nové povinnosti otca a tiež v posteli je to vraj teraz riadna divočina. Ako vo svojej šou Karlos poznamenal: „Môj sex je ako diskotéka!“

Novopečený otecko okrem kolísania, kočíkovania či maznania s dcérkou priznal aj to, že si so svojou prsnatou sexbombou užíva riadne posteľové rodeo okorenené o neželané svetelné efekty.

O tie sa postarala inteligentná žiarovka, ktorá sa rozsvieti na podnet silného zvuku. „Dostal som ju do daru, aby som k dcérke, ak sa v noci zobudí, nemusel ísť po tme. Keď vstanem, iba si tlesknem a ona sa rozsvieti,“ opísal technickú vymoženosť Vémola.

 

Pohodový večer u Vémolovcov. Najskôr uspať Lili, potom nežnôstky a na záver...
Pohodový večer u Vémolovcov. Najskôr uspať Lili, potom nežnôstky a na záver...
Zdroj: instagram lc


Pri nočnej divočine v partnerskej posteli je však o riadne silné zvuky zaručene postarané, a tak sa žiarovka neustále rozsvecuje a zhasína. „Je to hrozná diskotéka! Po celej miestnosti to bliká,“ prezradil pikantnosti zo spálne Karlos Vémola.

Mnohí z vás by určite povedali, že sexovať sa dá aj nežne a bez rôznych zvukových efektov, no pri pohľade na prsnatú Slovensku musíte uznať, že riadnej divočine na posteľnom plátne s ňou by ste neodolali.