Vémola často prijme pozvanie do rôznych relácií, tentoraz bol hosťom v šou 7 pádov Honzy Dědka. Český bojovník hovoril nielen o tradičných športových témach, o tom, ako zvládol pandémiu koronavírusu, ale na rad prišla aj téma deti.

Okrem dvoch dcér Lily a Sky má bojovník aj jedného syna Karlosa juniora. Bojovník priznal, že o ňom na verejnosti musí zaklamať.

„Môj chlapec je trochu mäkký, z neho bude skôr taký baleťák. Má deväť rokov, ja ale hovorievam, že šesť, lebo on je trochu pomalejší, má to po mame. Vždy, keď niekam prídeme, hovorím: toto je môj syn, má šesť rokov, všetci reagujú: ten je ale veľký, ten je ale múdry. Ja sa tak naparujem, on reaguje, že nemá šesť rokov, ja na to: drž hubu. Keď niekomu poviem, že má šesť rokov, tak je skvelý. Keď niekomu poviem, že má deväť rokov, tak mi to úplne neveria,“ povedal Vémola.

Karlos Vémola so synom.
Karlos Vémola so synom.
Zdroj: facebook K.V.

Karlos junior sa zrejme na otca nepodá, pretože kontaktné športy, aspoň zatiaľ, podľa Vémolových slov nie sú pre neho. „Dal som ho na ragby, to mu vôbec nešlo, bolo to na neho príliš drsné, teraz som ho prihlásil na futbal. On to v sebe nemá, ja to do neho úplne nechcem vmlátiť. Ja chcem, aby z neho bol chlap. Keď vidím, že to v tom dieťati nie je, tak to v ňom nie je. Ja mu vždy hovorím: buď si šampión, v čom chceš, môžeš hrať futbal. Si taký mäkký, taký baleťák. Hlavne nebuď teplý, lebo to z teba vymlátim. Inak si rob, čo chceš,“ pokračoval český bojovník.

Keď sa ho moderátor spýtal, čo urobí v prípade, že z jeho syna bude naozaj baleťák, Vémola to povedal od srdca a bez servítky. „Keď bude chcieť byť baleťák a privedie si domov dievča, je to v poriadku. Keď bude teplý baleťák, tak ho normálne zabijem. Zmeňme tému, než sa na*eriem.“

Vémola sa svojimi homofóbnymi slovami nepostaral len o zábavu v štúdiu, ale mnohých zároveň pobúril. Na reči českého bojovníka pre topky.sk zareagoval spevák Jakub Petraník, ktorý otvorene hovorí o svojej orientácii a bojuje za práva homosexuálov.

Petraník reaguje

„Človek, ktorý v jednej vete urazí svoju bývalú ženu, zosmiešni svojho syna a prezentuje svoje stredoveké názory, musel v živote dostať veľa rán do hlavy. Je na tom ale smutné hlavne to, že k takýmto ľuďom dnes vzhliada veľa mladých a tým takýto človek len buduje nenávisť voči menšinám. Je mi úprimne ľúto jeho syna, že má takéhoto otca. Som rád, že môj taký nie je,“ vyhlásil Petraník.