Pokus dvadsaťdeväťročného Brita sa „uskutočnil“ v tetovacom štúdiu. Anthony si nechal "skrášliť" prostredník ľavej ruky, ktorý zdobili jazvy po tréningoch a zápasoch. „Navštívil ma v polovici júla a povedal, že chce tetovanie na prostredník, dohodli sme si termín a prišiel. bjednal som ho až po záverečnej, aby sme mali kľud od fanúšikov. Je to po prvý raz, čo a nou prišla takáto hviezda,“ popísal príchod hviezdy pre britský The Sun majiteľ štúdia Victor Tsyhanou.

Prostredník Joshuovej ruky zdobí hlava leva, les a miesiac. „Joshua plánuje pokračovať aj na ďalších prstoch, chce mať potetovanú celú päsť. Predbežne sme sa avili o alších levoch na jeho prstoch,“ hovorí Victor Tsyhanou. Joshua si musí na ďalšiu skrášľovaciu kúru počkať. Aktuálne sa totiž pripravuje na zápas s Andym Ruizom a jeho tréningový plán mu nedovolí absolvovať ďalšie sedenie.

Nechcel to zadarmo

Majiteľ štúdia Victor Tsyhanou nechcel za tetovanie na prste boxera žiadne peniaze. Hviezda však trvala na zaplatení. „Tetovanie trvalo tri hodiny a povedal som mu, že je zadarmo. O tom nechcel ani počuť, vravel, že služba bola skvelá a trval na zaplatení,“ dodáva Victor Tsyhanou.