Po dcére Lili zavíta už čoskoro do rodiny Karlosa Vémolu a jeho snúbenice Lely Ceterovej ďalší prírastok, no pred pár mesiacmi tomu nič nenasvedčovalo. Počas prvého tehotenstva svojej polovičky sa totiž český MMA bojovník spoznal s fitness trénerkou „Lulou“ a razom bola ruka v rukáve. „Raz mi napísal na facebook a začali sme sa baviť. Potom ma pozval do Prahy, a tak to celé začalo. Vedela som, že má priateľku, ale akurát som bola nezadaná, a tak som to brala ako dobrodružstvo,“ prezradila pre český Blesk Zdeňka „Lulu“ Černá.

Mimoriadne PIKANTNÉ zábery Vémolovej exmilenky si pozrite vo FOTOGALÉRII 

Neveru svojho drahého niesla jeho dovtedajšia a už niekoľko mesiacov opäť aktuálna priateľka Lela Ceterová veľmi ťažko a spoločne s malou dcérkou sa odsťahovali do Bratislavy. Po čase si však opäť našli cestu k sebe, nasledovala žiadosť o ruku a v súčasnosti sa spoločne tešia na príchod druhého dieťatka.

Momentálne si však nesťažuje ani Karlosova exmilenka Lulu, ktorá sociálne siete neustále zásobuje pikantnými snímkami, na ktorých vynikajú predovšetkým jej obrovské silikóny. Na niektorých záberoch sa vďaka svojim balónom doslova vznáša a mnohí sa domnievajú, že je len otázkou času, kedy s nimi odletí. Veď napokon, presvedčte sa sami TU!