Vypracované telá a dokonalé postavy. Nehovoríme o Attilovi Véghovi či Karlosovi Vémolovi, ktorí si len nedávno zmerali sily v oktagone v rámci zápasu storočia. Reč je o sexi kráskach, ktoré žijú s tvrdými bojovníkmi a spolu s nimi prežívajú všetky ich úspechy či útrapy. Nekompromisní športovci sa môžu pochváliť krásnymi partnerkami, ktoré im nejeden fanúšik môže závidieť. 

SEXI polovičky tvrdých mužov nájdete TU!

Na krásne polovičky sú fanúšikovia zvyknutí najmä pri hviezdach z futbalu, hokeja či tenisu, no bojové športy sú čoraz populárnejšie a nepriťahujú len nových fanúšikov, ale aj záujem krásnych žien. Mnohí naši tvrďasi sa môžu pochváliť skutočnými sexbombami. Najznámejšou z nich je jednoznačne Lela Ceterová. Slovenská playmate zohrieva posteľ Karlosovi Vémolovi a dvojica už čoskoro privíta na svete prvého potomka. 

Na prvé dieťa sa teší už aj náš Attila Végh s krásnou manželkou Natáliou. Sánka vám však padne aj z ďalších priateliek skvelých bojovníkov a mnohé z nich sa neboja svoje už aj tak dokonalé telá vylepšiť s pomocou plastických chirurgov.