POZRITE SI zábery zo stretnutia Végha s Vémolom a pripomeňte si ZÁPAS STOROČIA! 

Len málokto by čakal, že v minuloročnom ostrosledovanom zápase, ktorého sa po niekoľkoročnom čakaní fanúšikovia konečne dočkali, to dopadne tak, že náš hviezdny zápasník dokáže nad českým „Terminátorom“ zvíťaziť. Opak bol však pravdou a Végh zvíťazil systémom KO už v prvom kole.

Prehru veľmi ťažko znášal práve Vémola, ktorý si chcel krátko na to vynútiť všetkými možnými spôsobmi odvetný zápas. To však slovenský zápasník rázne odmietol. Nebol by to Karlos, keby to neskúšal opätovne. Obe hviezdy včera prekvapili fanúšikov, keď na svoje instagramové kontá zverejnili spoločnú fotografiu.

Má to predznamenať dohodu o odvetnom zápase? Túto otázku si kladú snáď všetci fanúšikovia slovenskej a českej MMA. Tajničku nepomohli rozlúštiť ani obaja skvelí zápasníci. Slová, ktorými okomentovali spoločnú fotografiu sú prinajmenšom veľmi nejasné. „Karlito, ty beťár jeden, nevymýšľaj,“ napísal „Pumukli“ záhadne. „Dohadujeme s Attilom odvetný zápas,“ nechal sa počuť Vémola. K týmto slovám však pridal smutného smailíka, čiže vôbec nie je jasné, ako dopadol ich rozhovor.

POZRITE SI zábery zo stretnutia Végha s Vémolom a pripomeňte si ZÁPAS STOROČIA!