POZRITE SI DOKALIČENÚ TVÁR NAJSEXI BOJONÍČKY SVETA VANZANTOVEJ

Niekdajšia hviezda najprestížnejšej bojovej organizácie sveta UFC si povedalam že MMA pre ňu už nie je najväčšou výzvou a tak vstúpila do organizácie, v ktorej sa bojuje iba s holými päsťami a takmer bez akýchkoľvek pravidiel. Prekrásna blondínka vo svojom debute prehrala na body s profesionálnou boxerkou Britain Hartovou.

Dvadsaťšesťročná Američanka VanZantová po dueli proti o päť rokov staršej krajanke zverejnila na Instagrame, kde ju sleduje vyše 2,7 milióna ľudí, zábery svojej dobitej tváre.Aj keď posledné piate kolo vyhrala, na celkový triumf jej to nestačilo. „Pokorná pri výhre, pokorná pri prehre,“ napísala k jednej z fotiek po zápase sexi Vanzantová.

To, že to bol zápas, ktorý skutočne bolel potvrdila aj jej súperka. Hartova uviedla, že ju doteraz nik neudrel tak tvrdo ako VanZantová. „Paige, vyrazila si mi zub. Ale dobré je, že žralokom dorastajú. Toto nie je pre neprajníkov a ľudí, ktorí mi neveria. Ani pre tých, ktorí tvrdili, že Paige VanZantová vyhrá. Toto je pre ľudí, ktorí vraveli, že sa to podarí mne,“ dodala víťazka zápasu. Doráňané telo sexi bojovníčky Vanzantovej nájdete v GALÉRII.