NEUVERITEĽNE ŠTÝLOVO DORAZIL MCGREGOR DO DEJISKA TURNAJA UFC 

Počas tohto víkendu sa uskutoční turnaj UFC 257, v rámci ktorého sa do klietky vráti legendárny írsky bojovník McGregor, ktorý si to rozdá v dlhoočakávanom zápase s Dustinom Poirierom. Zápasníci sú už v dejisku turnaja, ktorý sa uskutoční v Abú Zabí. Všetci sa tam presunuli letecky, až na jedného. Práve Conor sa na pobrežie Yas dopravil po vlastnej osi.

Na ostrov doplával na megaluxusnej jachte a opäť celému svetu ukázal, že je iný ako ostatní a vždy musí byť niečím jedinečný. Video z plavby na luxusnom plavidle priniesol aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti. Vyšperkoval to navyše tým, že loď zakotvila tak, aby sa legenda MMA mohla uprene dívať na Etihad Arenu, kde už v sobotu 23. januára vyzve svojho hviezdneho protivníka.

Podľa zahraničných médií však luxusné plavidlo nie je jeho a McGregor si loď len prenajal a ukázal svetu, že je iný ako jeho súperi. To však po príchode do dejiska turnaja UFC z jeho strany nebolo všetko. Po zakotvení lode to vyšperkoval prestúpením do luxusného vozidla značky Rolls Royce, s ktorým si to v pestrofarebných nohaviciach a papučiach namieril do hotela. Môžete ho milovať či nenávidieť, Conor Mcgregor je jednoducho taký.