FOTO Vémolu a Ceterovej v Dubaji nájdete TU!

Vémola je známy tým, že nepohrdne luxusom, čo potvrdil aj tentoraz. Bojovník, ktorý naposledy nedal v oktagone šancu Slovákovi Milanovi Ďatelinkovi, si užil niekoľko dní v exotickom Dubaji a nemohla pri tom chýbať aj jeho snúbenica Lela Ceterová. Slovenka sa predviedla v obľúbenej dovolenkovej destinácii tak, ako ju poznáme - v plavkách ukázala svoje obrovské silikóny.

Samotný bojovník sa však na nudu rozhodne sťažovať nemohol, pretože počas dňa sa vyvážal na luxusnom Lamborghini a s parádnym športiakom sa nezabudol pochváliť aj na sociálnych sieťach. Okrem toho sa však extravagantná dvojica nezabudla pochváliť aj luxusnou večerou, keď Terminátor, ako znie prezývka Vémolu, zobral Lelu k slávnemu šéfkuchárovi Nusretovi Gökçemu.

Ten je vo svete známy pod pseudonymom SaltBae, ktorý dostal vďaka svojej netypickej príprave stejkov a preslávil sa ňou na sociálnych sieťach. Na Nusreta sa zahral aj samotný Vémola, keď si sám osolil pozlátený stejk, ktorý je v reštauráciách u tureckého šéfkuchára známou špecialitou a stojí približne 300 eur. FOTO nájdete TU!