FOTO Vémolu a jeho slovenskej partnerky nájdete TU!

Keď pred niekoľkými dňami Vémola uverejnil video, v ktorom rozprával o konci jeho vzťahu s Lelou Ceterovou, za všetkým mala byť nevera jeho slovenskej polovičky. Lelu údajne balil bojovníkov kamarát a sponzor Vít Kaiser. Teraz je však situácia s údajnou neverou vyriešená a obaja sa tvária ako vzorný pár. Prvýkrát od vypuknutia celej kauzy prehovorila aj silikónová kráska. 

Podľa Lely ich vzťah s Karlosom nebol úplne ideálny, pretože známy bojovník bol zranený a nemohol trénovať a vraj sa s ním vtedy nedá vydržať, čo si odnáša jeho najbližšia rodina. „Bola som nielen po pôrode (syna Rockyho - pozn. red.), ale najviac ma poznamenal deň po oslave Lilinky, keď ma večer viezli do nemocnice a museli ma urgentne operovať. Hormóny urobili svoje. O to viac má trápilo, že bol Karlos často mimo a domov sa vracal v noci,“ povedala Ceterová pre český Blesk

Aj preto sa Lela rozhodla, že na čas odíde, no zároveň dodala, že za tým nebol žiadny milenec z Česka či Slovenska, ako bolo medializované. Napriek tomu sa ju snažil baliť Vémolov spomínaný kamarát Vít Kaiser. „Hovoril mi veľa škaredých vecí o Karlosovi a vyťahoval jeho hriechy, nálady a podobne, pre ktoré sa mi Karlos ešte viac vzďaľoval,“ pokračovala Ceterová. Kaiser sa jej sťažoval, že žije v nešťastnom manželstve a Lelu si chcel získať aj tým, že jej kúpil diamantový prsteň.

Slovenka priznala, že sa nechala zmanipulovať, no teraz je už znova s hviezdnym bojovníkom a ich dvomi deťmi. „Všetko sme si doma s Karlosom vysvetlili a budeme ďalej fungovať ako rodina. Za toto by som sa chcela Karlosovi ospravedlniť. Prepáč, milujem ťa,“ dodala Lela pre Blesk.