LUXUS, v akom žije Attila Végh, nájdete TU!

Végh je najlepším bojovníkom na Slovensku, no pri ceste na vrchol sa poriadne nadrel a jeho najväčší úspech v kariére mnohí doceňujú až teraz. Slovenská hviezda MMA totiž v minulosti získala titul v organizácii Bellator, ktorá je po UFC druhou najprestížnejšou v rámci zmiešaných bojových umení na svete.

Hoci sa to na prvý pohľad možno nezdá, Végh prišiel k najväčším peniazom hlavne vďaka reklamám a sponzorom. Zlomovým sa pre neho stal Zápas storočia v roku 2019 s Karlosom Vémolom. „Môj životný úspech v Bellatore vtedy nikto nezaznamenal. Až Oktagon to sem pritiahol. Keď som vyhral Zápas storočia, zrazu sa mi otvorili dvere,“ povedal nedávno v podcaste rapera Rytmusa.

Hoci sa naša hviezda MMA preslávila najmä v Oktagone, dnes ľudia Végha poznajú najmä vďaka reklamám a sponzorským akciám. Aj vďaka tomu si môže dopriať prakticky všetko, na čo si pomyslí. V Trnave žije Pumukli, ako ho prezývajú, v luxusnom dome s krásnou manželkou Natáliou a ich dvoma deťmi. Okrem toho si náš bojovník potrpí aj na drahé kúsky v garáži. Presvedčiť sa o tom môžete TU!