SEXI FOTO odhalenej moderátorky nájdete TU!

Paquette sa v USA preslávila ako moderátorka wrestlingových zápasov, ktoré sú za morom nesmierne populárne. Od roku 2012 do 2020 bola členkou organizácie WWE, no dnes už na ňu čakajú rodičovské povinnosti. Kráska sa čoskoro stane po prvýkrát mamou, keď s wrestlerom Jonom Moxleym čakajú dcérku.

Rodáčka z Toronta sa teraz odhalila pre magazín People, keď polonahá ukázala nielen tehotenské bruško. Paquette porozprávala, ako si druhý stav pochvaľuje a nadšená je aj zo zmien na svojom tele. Tie sa určite nepáčia len jej, ale aj mužskému osadenstvu, keďže blondínku tešia zväčšené prsia. 

„Nikdy som nebola typ, ktorý by zverejňoval veľa vyzlečených fotografií. Je však ľahké sa nadchnúť a cítiť rešpekt ku svojmu telu, keď vidíte a cítite, ako sa v ňom vytvára nový život. Milujem, ako vo mne všetko rastie, všetky tie zmeny, hormóny a aj väčšie prsia, haha,“ povedala Paquette bez rozpakov pre People. „Nie je všetko úplne dokonalé, ale stojí to za to. Nikdy som sa necítila ženskejšie,“ dodala blondínka. Či jej tehotenstvo skutočne pristane tak, ako hovorí, sa môžete presvedčiť TU!