Tridsaťročná právnička prípravu nepodcenila, na súperku sa špeciálne pripravovala. Zápas, ktorý sa uskutoční už 27.7.2019 chce určite vyhrať. 

Ste spokojná so súperkou? 

S výberom súperky som 100% spokojná a stotožnená. Z ,,ponúkaného” je pre mňa Katarína rozhodne najväčšou výzvou, ktorú s rešpektom prijímám.

Myslíte si, že boli aj ľahšie alebo ťažšie možnosti? 

Neviem sa vyjadriť k ,,obtiažnosti” zvyšných dievčat. Nakoľko každá jedna má pochopiteľne, po vizuálnej stránke, svoje (ne)výhody, no rovnako ako v živote i v MMA platí staré dobré: ,,Nesúď knihu podľa obalu” a i zo zdánlivo ľahšieho súpera sa môže vykľuť tvrdý orech a naopak, sebavedomie môže byť skresané jedným dobre miereným direktom na bradu.

Čo si myslíte, čo by mohlo na vašu súperku platiť? 

To čo na každého súpera, neukázať strach, no vždy prejaviť úctu a rešpekt.

Prispôsobujete prípravu súperke? 

Pochopiteľne. Oponentka má ľavý gard, to si vyžaduje jemné úpravy v príprave a samozrejme moje sparringy sa zameriavajú prevažne na ľudí nad 180 c,m nakoľko v tomto zápase zohrávam, pri svojich 169 cm, úlohu záhradného trpaslíka.

Čo by ste jej odkázali? 

Nie som žiadny trash talker. Mne osobne sú všetky baby sympatické tým, že do toho išli a, že sa na ceste nevzdali. Konkrétne Katke prajem, aby ju obchádzali zranenia a budem sa na ňu v klietke tešiť.

Pripravujete si aj niečo špeciálne pre fanúšikov? 

Máte na mysli salto vzad v prípade výhry alebo salto vpred pri vstupe do klietky? Po prípade vystrelenie z Aurory? Nič podobné neplánujem. Úprimne, v hlave mám stále len jedno: ,,Keď pôjdeš do klietky, nezakopni, prosím len nezakopni!''