Tridsaťjedenročný bojovník napísal na svoj Twitter: „Dublin, 14. decembra.“ McGregor len nedávno potvrdil ESPN, že plánuje znova bojovať v UFC. Doteraz mal problémy s rukou a  nepríjemnosti ohľadne toho, keď v podniku uderel staršieho muža.

Fanúšikovia teraz už čakajú na oficiálne oznámenie zápasu. Posledný platený súboj mal v roku 2015. McGregor pri viacerých príležitostiach vyjadril túžbu bojovať v rodnej zemi, Írsku.

Posledných osem súbojov mal v Amerike. Podpredseda UFC, James Elliot, sa v roku 2016  vyjadril, že ho McGregor požiadal o zápas v Írsku. Povedal: „Croke Park a Aviva Štadión sú dve miesta, na ktoré sme sa pozerali, nijako sme to netajili.'' Ír sa tiež netajil skutočnosťou, že chce bojovať v Dubline: ,,Je to niečo, čo je na programe," povedal.

McGregoror zverejnil príspevok len niekoľko dní po tom, čo potenciálny súper Justin Gaethje dal v prvom kole KO súperovi Donaldovi Cerronovi. Neskôr sa vyjadril, že by rád s McGregorom zápasil. Američan povedal: ,,Chcem ho doraziť. Pokiaľ viem skončil. Je v rebríčku, buď bude bojovať alebo vypadne. Rozhodne by som s ním rád bojoval.''

McGregor tiež verejne požiadal, po víťazstve Nurmagomedova nad Dustinom Poirierom pred deviatimi dňami, o odvetu proti šampiónovi. Tiež súhlasil, že by pricestoval do Moskvy len, aby mohol s Rusom bojovať. 

Medzitým dal Američan nápovedu, že by mohol byť mužom, ktorý sa postaví proti McGregorovi. Fanúšikovi na Twittri odpovedal, na otázku či bude v decembri zápasiť, zverejnením emodži vianočného stromčeka.