Ten už dávnejšie pred zápasom vyhlásil, že nepotrebuje žiadne rady a stačí mu len niekto, kto mu podá vodu a schladí ho ľadom. V zápase proti Mickeymu Gallovi to dokázal. Perry nastúpil bez trénerov, do svojho rohu zobral svoju priateľku Latory Gonzalesovú.

„Odviedla skvelú prácu, dokonca na mňa počas zápasu párkrát zakričala, nech držím ruky hore. V rohu ma chladila ľadom a pýtala sa, či pre mňa môže ešte niečo urobiť,“ pochválil prácu svojej priateľky počas zápasu bojovník.

Latory ho nekoučovala, nedávala mu počas prestávok žiadne rady, len mu chladila chrbát ľadom a raz svojmu priateľovi povedala, že sa mu zatiaľ darí dobre. Perry jej na to odpovedal, že vyzerá skvelo.

„Keď mi niesla kýblik s ľadom a stoličku, vyzerala lepšie než ktorýkoľvek tréner,“ vystrúhal Perry kompliment priateľke aj na pozápasovej tlačovke. Americký bojovník už predtým kritizoval trénerov za to, že len radia a nič z toho, čo od bojovníkov v zápase žiadajú, by sami nedokázali.

Tentokrát ho v rohu nečakali žiadne pokyny, len pôvabná priateľka s ľadom. Zrejme mu to pomohlo, pretože svojho súpera zdolal jednohlasným bodovým rozhodnutím rozhodcov. „Bolo to skvelé, len tak sedieť v rohu v tichu a premýšľať o vývoji zápasu,“ pochvaľoval si Perry.