Ich fanúšikovia si na sociálnej sieti pred nejakým časom začali všímať, že prestali pridávať spoločné fotky na instagram, a tak už tradične prišli všemožné špekulácie a teórie, čo za tým môže stáť a spomínalo sa aj slovo rozchod.

„Médiami prebehla správa, že sme sa s Machom rozišli. Prosím vás, nerozišli sme sa. Hoci na našich instagramoch nevidíte náš spoločný čas, spoločný život, ako u mňa predtým bolo zvykom, z určitých dôvodov som sa to rozhodla trošku obmedziť, stále sme však rodina. Do nového domu sme sa presťahovali spoločne, otca má naša dcérka často na cestách z pracovných aj rodinných dôvodov,“ napísala speváčka na sociálnej sieti a dodala:

„Asi chápete, že sú veci, ktoré patria do rodinného kruhu a nie je vhodné ich zdieľať s verejnosťou. Áno, je nám smutno a nie je to jednoduché. Hlavne, že sme všetci zdraví a milujeme sa.“

K situácii a nepríjemným špekuláciám sa teraz vyjadril aj jej partner. Muradov, ktorý sa v Česku teší výraznej popularite, sa momentálne pripravuje na zápas proti Američanovi Geraldovi Meerschaertovi, proti ktorému nastúpi v UFC 28. augusta. O údajnom rozchode so svojou partnerkou sa dozvedel z titulkov v médiách.

„Pýtal som sa Moniky: My sme sa rozišli, láska? Myslím, že to vzniklo tým, že na instagram príliš nepridávam rodinu. Ľudia príliš žijú sociálnymi sieťami. Riešia to, čo by riešiť nemuseli. Nech radšej riešia svoje problémy, svoj život, než aby riešili ten môj. Nechápem, odkiaľ zobrali, že sme sa rozišli. Asi to niekto začal širiť, ale my sme v pohode. Som rád, že mám ženu, zdravú dcéru. My sme sa s Monikou ani nepohádali, všetko funguje. Naozaj tomu nerozumiem,“ povedal otvorene Muradov v rozhovore pre blesk.cz.

Bojovník priznal, že ho tieto správy v príprave nerozhodili, no vadí mu to práve kvôli jeho partnerke. Párik sa, navyše, len nedávno presťahoval do väčšieho domu. „Keby sme sa rozišli, predsa by sme ho nekupovali, to by bola hlúposť,“ pokračuje Muradov.

Následne poslal tým, ktorí riešia jeho údajný rozchod, úprimný a štipľavý odkaz. „Nech riešia svoj život, nie nejaké s*ačky a nech nechajú mňa a moju ženu tak. To sa nerobí. Keby to aspoň bola pravda, ale toto je naozaj vymyslená s*ačka. A naozaj sa to rozbehlo. Je to klamstvo, sme spokojní. Vďakabohu, že je moja dcérka ešte malá a nerozumie tomu. Naozaj je to nezmysel a nechápem, prečo to ľudia robia, čo z toho majú.“