FOTO zo svadby Paulíny Fialkovej nájdete TU!

Fialková má za sebou náročnú sezónu, ktorá spočiatku nebola podľa jej predstáv, no zlepšujúce sa výkony predviedla už na olympiáde v Pekingu a v samom závere ročníka sa dokonca dostala vo Svetovom pohári na pódium, keď v stíhacích pretekoch obsadila 3. miesto. Našu najlepšiu biatlonistku okrem toho hrial pri srdci aj snubný prsteň a blížiaca sa svadba.

Paulína si svoj deň D užila tento víkend, keď si vzala bývalého chodca a trojnásobného účastníka olympijských hier Miloša Bátovského. Svoj magický deň si dvojica spoločne s najbližšou rodinou a priateľmi užili v krásnom kaštieli v obci Belá na juhu Slovenska. Svadbu v ňom mal napríklad aj legendárny nemecký futbalista Lothar Matthäus. „Veľmi sme sa na to tešili, lebo sme spolu už dlho a vždy sme svadbu odložili najmä kvôli mojim povinnostiam, ale po olympiáde sme si povedali, že nadišiel správny čas, a tak sme to urobili v kruhu najbližšej rodiny,“ povedala Fialková, ktorá žiarila v bielych šatách s odhalenými ramenami a perlovým náhrdelníkom.

Naša biatlonistka prezradila aj to, či nebola nervóznejšia pred samotným obradom než pred štartom pretekov alebo na strelnici. „Určite nervozita trochu bola, ale v inej forme. Tým, že sme tam mali len najbližšiu rodinu, tak som nemala nejako dôvod sa stresovať,“ ozrejmila Paulína pre Šport24.sk s tým, že s výberom samotného miesta svadby bola nadmieru spokojná. „Nemala som konkrétne predstavy, kde sa budeme brať, ale našli sme toto krásne miesto a myslím si, že to bola najlepšia voľba,“ dodala Fialková. Nie je prekvapením, že jej svedkom bola mladšia sestra Ivona.

Opäť našla motiváciu

Nedávno sa objavili špekulácie, že Fialková s biatlonom možno skončí, no vďaka vydarenému záveru sezóny je všetko inak. „Ani raz som nepovedala, že skončím. Povedala som, že budem zvažovať po olympiáde, čo ďalej. K môjmu rozhodnutiu pokračovať prispel výborný záver sezóny, keď sa mi darilo a opäť sa mi vrátila motivácia, pretože predtým to bolo ťažké,“ povedala Paulína na rovinu.