FOTO Koukalovej s dcérkou a jej postavu po pôrode nájdete TU!

Niekdajšia hviezda zimného športu má za sebou zložité obdobie, ktoré začalo nečakaným koncom kariéry a aj problémami v súkromí. Ešte pred niekoľkými mesiacmi riešila Koukalová rozvod s manželom Petrom, no dnes je už všetko inak a úspešná športovkyňa má dôvod na úsmev. Pred necelým mesiacom 16. septembra porodila dcérku Izabelu Gabrielu. Pri pôrode nechýbal ani jej priateľ Miloš Kadeřábek. 

Koukalová sa z materských povinností vytešuje a pravidelne na sociálnych sieťach zaplavuje fanúšikov rôznymi novinkami z jej súkromia. Treba však povedať, že na bývalej biatlonistke len pár týždňov po pôrode prakticky nevidieť žiadne stopy po tehotenstve a dvojnásobná olympijská medailistka prakticky vyzerá ako v najlepšej forme na bežkách. 

Gábina však už dnes na prísnu životosprávu dbať nemusí a hoci dcérku kojí, nedávno neodolala národnému nápoju našich susedov a dopriala si čapované pivo. „Maminka Gabinka sa už začína dostávať do formy. Chuť na jedlo sa vracia a užili sme si krásny záver víkendu vonku. Musel som sa obetovať a zvyšok piva dopiť sám, aby nám malá pri kojení nezačala spievať,“ napísal jej priateľ pod fotografiu, na ktorej Koukalová držala tanier s buchtami a pohár zlatého moku. FOTO nájdete TU!