FOTO Fialkovej s veľkou novinkou nájdete TU!

Fialková začala sezónu rozpačito a musela na sociálnych sieťach strpieť aj nenávistné komentáre od ľudí, no naša najlepšia biatlonistka v súčasnosti sa z kritiky rýchlo otriasla a postupne začala svoje výkony zlepšovať. Svedčia o tom aj výsledky z talianskej Anterselvy, keď po 16. mieste vo vytrvalostných pretekoch dosiahla v pretekoch s hromadným štartom najlepší výsledok sezóny 11. priečkou.

„Mala som výborne pripravené lyže, nestalo ma toľko námahy súperky predbiehať. Cítim, že sa dostávam do formy. Dúfam, že beh ma teraz podrží a budem môcť pracovať na streľbe,“ povedala spokojná Fialková pre slovenskybiatlon.sk po generálke na olympiádu v Pekingu.

Okrem toho sa Paulína pochválila fanúšikom aj ďalšou novinkou. Na Instagrame zverejnila fotografiu so zásnubným prsteňom, no jej priateľ a bývalý reprezentant v chôdzi Miloš Bátovský pred ňou pokľakol už dávnejšie. „Už 365 dní nosím najlepší dôkaz toho, že život nie je len o športe,“ napísala biatlonistka, čím dala jasne najavo, že zásnuby prebehli už pred rokom. FOTO s prsteňom na ruke nájdete TU!