FOTO Koukalovej s novým priateľom nájdete TU!

Niekdajšia hviezda biatlonu predstavila svojho priateľa v programe Showtime na stanici CNN Prima News, ktorý aj sama moderuje. Jej vyvoleným je Miloš K. a Gábina sa pochválila aj niekoľkými fotografiami s priateľom. „Poznáme sa už niekoľko rokov, boli sme blízki priatelia. Je to človek, ktorý v posledných rokoch pracoval v gastronómii, jeho rodina má aj niekoľko podnikov,“ prezradila bývalá biatlonistka.

Práve kulinárskym umením si niekdajšiu najlepšiu biatlonistku na svete nový priateľ získal. „Ja jedlo milujem a tým si ma veľmi získal, to mu pridalo dosť plusových bodov. Je to typ muža, ktorý ma nechce meniť, rešpektuje ma so všetkými chybami, s tým, aká som, čo je pre mňa oslobodzujúce,“ dodala Koukalová a podotkla, že Miloš má takisto rád šport a inklinuje k umeniu. Pri otázke o svadbe však dvojnásobná majsterka sveta zvolila aj vzhľadom na nedávnú skúsenosť opatrný tón.

Vlani sa totiž rozviedla s bývalým bedmintonistom Petrom Koukalom a dvojica stále rieši majetkové vyrovnanie. „Myslím, že čím dlhší čas uplynul od rozvodu, tak som v podstate viac a viac sklamaná. Stále som verila, že sa dokážeme dohodnúť ako dospelí ľudia, ale teraz mám z toho pocit... dokonca je mi až nepríjemné, že sú spochybňované moje športové úspechy a ocenenia. Dospelo to do takej fázy, že si obaja musíme zohnať právneho zástupcu. Takže v kľude to asi neprebehne,“ ozrejmila už menej nadšená biatlonistka majetkové spory s exmanželom.