Anastasia, už máte 35 rokov. Chystáte veľké oslavy?

Ja nepovažujem narodeniny za niečo, čo je potrebné extra oslavovať. Pre mňa je to o tom, že moje deti sa tešia, že môžu mamine zagratulovať. Nedávame si ani veľké dary. U nás je to skôr o maličkostiach a nejakom prekvapení. Ľudia majú v súčasnosti už všetko a aj viac, než by potrebovali. Nedávame si kupované veci. Deti niečo vlastnoručne vyrobia a prekvapia ma tým. Veľká oslava preto nebude, maximálne si dáme spoločnú večeru.

Momentálne ste v Chorvátsku na dovolenke. Ako vegetuje Nasťa Kuzminová?

Náš oddych sa nedá nazvať klasickou dovolenkou. Ja musím mať aktívny oddych. Je to už u nás normálne, že nevieme iba ležať niekde na pláži. S manželom každý deň chodíme behať a tiež veľa plávam.

Za krátky čas ste toho stihli veľmi veľa. Založili ste si rodinu, vyštudovali, získali 6 olympijských medailí. Prezraďte, ako sa dá to všetko stihnúť?

Neustále tvrdím, že všetko sa začína v rodine. Je veľmi dôležité, aké základy a piliere rodina človeku dala. Tie princípy a hodnoty si potom človek nesie celý život. Ak bude človek trpezlivo pracovať na tom, v čom vidí zmysel, tak uspeje. Nejde to bez prekážok, treba však kráčať vpred, nájsť pozitívum. Týmto sa snažím riadiť. Vždy sa tiež snažím darovať úsmev a pozitívnu energiu aj neznámym ľuďom.

Nasťa si toto leto oddýchla s manželom a deťmi v Portugalsku.
Nasťa si toto leto oddýchla s manželom a deťmi v Portugalsku.
Zdroj: instagram