Bryantovej právnici majú mať dôkazy o tom, že hasiči a policajti snímky, ktoré zhotovili ďalej šírili medzi kolegami, pričom sa na nich dobre zabávali. Vanessa teraz od záchranných zložiek žiada niekoľko miliónovú kompenzáciu.

Bryantová žije v strachu

"Pani Bryantovej je zle pri pomyslení, ako sa policajti, hasiči a verejnosť pozerajú na zábery jej mŕtveho muža a dcéry Gianny. Žije v strachu z toho, že ona alebo jej deti môžu jedného dňa naraziť na internete na tragické zábery ich milovaných,“ uvádza súd, ktorý sa konal neďaleko arény, v ktorej hráva klub LA Lakers, ktorý bol pre Kobeho Bryanta dlhé roky domovom a kde sa zapísal do histórie, nie len klubu, ale celého basketbalu.

Odmietla 2,5 milióna dolárov, žiada viac

Losangelská polícia mala ponúknuť Bryantovej mimosúdne vyrovnanie a odškodné vo výške 2,5 milióna dolárov, to však vdova odmietla. Polícia uviedla, že všetky fotografie boli okamžite vymazané a v žiadnom prípade sa nedostali do nepovolených rúk. Bryantová, ktorá žalovala aj prepravnú spoločnosť, ktorej patril havarovaný vrtuľník, rázne odmietla, že jej konanie je motivované snahou obohatiť sa na smrti manžela.