Pozrite si pikantné FOTO fanúšičky v GALÉRII

Všetko sa odohralo v zápase NBA medzi Atlantou Hawks a Los Angeles Lakers. Hviezdny LeBron James v službách Lakers sa dostal do slovnej potýčky s Julianiným manželom. Ani ona však nezaostávala a zapojila sa do konfliktu.

„Práve som bola vyhodená z haly kvôli urážke Jamesa,“ napísala Juliana na instagrame a porozprávala svoju verziu príbehu: „Starala som sa o seba, pila svoj nápoj a bavila sa. Zrazu LeBron niečo povedal môjmu manželovi, keď som to zbadala, postavila som sa a povedala som mu: Takto, do ri*i, nehovor s mojím manželom. Pozrel na mňa a povedal mi: Do ri*i, sadni si, ku*va.“

Juliana sa z minúty na minútu stala „hviezdou“ internetu. Sociálne siete zaplavili vtipy na jej adresu, na instagrame jej okamžite pribudli desiatky tisíc followerov. Takáto popularitu však fanúšičke Atlanty, ktorá pravidelne dokazovala, že s nahotou nemá problém, príliš nevoňala.

Sexi Juliana si po lavíne, ktorá sa spustila po konflikte s basketbalovou hviezdou, zamkla účet na instagrame pre nepotvrdených followerov. Jej pikantné fotky, na ktorých tasí svoje silikóny, však dávno stihli obletieť internet.