POZRITE SI DOJEMNÉ ZÁBERY KOBEHO S RODINKOU, KEĎ BOL EŠTE NA ŽIVE

Manželke legendárneho Bryanta sa koncom januára doslova zrútil svet. Po tragickom páde vrtuľníka totiž zomrel jej manžel Kobe a dcérka Gianna, ktorá sedela na palube tiež. Vanessa sa niekoľko mesiacov po tragédii snaží s neľahkým osudom vyrovnať, no najnovšie sa s ňou opäť poriadne zahral.

Na povrch vyplávali informácie, že je na nože s vlastnou matkou. Vanessa si mala so Sofiou skočiť do vlasov preto, že stratila trpezlivosť s jej správaním. Podľa jej vlastných slov nedostala od mami dostatok vďaky za to, čo pre ňu doteraz urobila. Po vzájomnej hádke ju dokonca vyhodila z luxusného sídla Bryantovcov.

Vyhrotená situácia mala vyvrcholiť rozhovorom, v ktorom sa jej matka posťažovala že dom, kde býva, nie je písaný na jej meno. „Povedala, nech sa vysťahujem a hneď vrátim auto,“ prezradila Sofia pre médiá. Vanessu to nenechalo chladnou a tiež reagovala. „Doma ukrývala diamanty i nábytok, aby to vyzeralo, že sme ju nepodporovali, čo sme 20 rokov robili,“ čertila sa vdova po Kobem Bryantovi. Tá prišla po hádke na istý čas, kým si to nevydiskutujú, o ďalšieho blízkeho člena rodiny.