FOTO zo svadby a sexi kaderníčky nájdete TU!

Dvojica randila spolu niekoľko rokov a vzťah spečatila vlani v lete svadbou v Komárne, za ktoré vtedy chorvátsky dlháň hrával. Až 205 centimetrov vysoký Saša Jankovič povedal áno čiernovláske Soni Mihaličkovej, do ktorej rúk sa pravidelne zverujú slovenské celebrity a tak to aj na svadbe vyzeralo. Na obrad sa vtedy prišla pozrieť napríklad speváčka Tina, ale aj Karin Haydu, s ktorou je Mihaličková dobrá kamarátka.

Rok po svadbe sa však situácia zmenila a láske je koniec. Na sociálnych sieťach to oznámila príťažlivá čiernovláska, ktorá bez okolkov priznala, že manželstvo s Jankovičom je už minulosťou. „Ahojte, často dostávame otázky, čo sa s nami deje. Tak iba v krátkosti. So Sašom už nejaký čas nie sme spolu a naše cesty sa rozišli. Ostávame kamaráti, nedeje sa žiadna dráma, obaja sme živí, zdraví a život ide s úsmevom ďalej. Viac sa už k tomu nechceme vyjadrovať, naše rodiny a najbližší to vedia,“ uviedla kaderníčka.

Jankovič je slovenským fanúšikom dobre známy, na palubovkách tunajších klubov pôsobí s prestávkami už od roku 2006, keď obliekal dres Levíc. Následne hral aj v Nitre, Banskej Bystrici, Svite, Košiciach či za bratislavský Inter. Tri sezóny odohral za Komárno a aktuálny ročník strávil v Handlovej.