FOTO dokonalých kriviek Romančukovej nájdete TU!

Bechová-Romančuková patrí medzi najväčšie hviezdy v skoku do diaľky. Ešte stále len 24-ročná Ukrajinka má za sebou životnú sezónu, keď počas roku 2019 nazbierala hneď niekoľko cenných kovov, pričom najväčšiu cenu má jednoznačne striebro zo svetového šampionátu, kde doletela až na métu 6 metrov a 92 centimetrov.

Úspešná športovkyňa však nevyniká len svojimi výkonmi, ale aj dokonalými krivkami, na ktoré je napríklad na Instagrame zvedavých približne 278-tisíc fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, pretože krásna brunetka má dokonalé telo, z ktorého sa podlamujú nohy nielen mužom, ale aj opačnému pohlaviu.

Sexi skokanka navyše na sociálnych sieťach dráždi veľmi rada, pretože zverejňuje jeden odvážny záber za druhým a raz sa pochváli vypracovaným zadkom, inokedy vynikne jej ploché bruško, aby sa potom zmenila na elegantnú dámu s hlbokým výstrihom, z ktorého nejeden priaznivec zatají dych. Maryna žije a trénuje v Chmeľnyckej oblasti na západe krajiny. Fanúšikovia však majú smolu, 24-ročná bohyňa je šťastne vydatá a jej manželovi takéto krivky môžeme len ticho závidieť!