SEXI fotografie Klišinovej nájdete TU!

Klišinová už dlhé roky trénuje v USA. Práve táto skutočnosť jej pomohla k tomu, že sa v roku 2016 mohla ako jediná ruská atlétka zúčastniť olympiády v Riu de Janeiro. Jej krajania dostali stopku pre dopingový škandál, s ktorým sa ruská atletika nevie vysporiadať do dnešného dňa. Skokanka do diaľky sa v Riu nestratila, pretože vo finále obsadila pekné 9. miesto. 

Okrem pošramotenej povesti ruskej atletiky však sexi Daria nedávno riešila aj pikantnejší problém. V rozhovore s ruskými novinármi prezradila, že jej anonym na Instagrame ponúkal 200 000 dolárov mesačne, ak by sa stala luxusnou spoločníčkou a ponúkala by sexuálne služby. Rodáčke z Tveru takmer vybehli oči z jamiek. Hoci jej dokonalé krivky priťahujú pozornosť mužov, ani ona sama nečakala takúto žiadosť.

„Viete si to vôbec predstaviť? Proste mi ten človek ponúkal na Instagrame eskort. Bolo to pred šiestimi mesiacmi. Bola som v šoku,“ citoval Klišinovú portál sports.ru. „Nezvyknem byť hrubá, ale toto som okamžite odmietla a zrušila ho. On sa však nedal. Hovoril, aby som to neodmietala, že nepoznám všetky podmienky a vie mi dať šialenú sumu peňazí. Povedal, že by šlo až o 200 000 dolárov mesačne,“ opisovala svoj zážitok rozhorčená skokanka a na záver celej veci veľavravne dodala: „Rozmýšľala som, či skutočne vyzerám ako nejaká spoločníčka!“

Treba povedať, že atlétka, ktorá momentálne žije v Atlante, mala viac rozumu ako jej ďalšie krajanky. Ruské gymnastky Karolina Sevasťanovová a Alexandra Soldatovová si totiž privyrábajú ako luxusné spoločníčky, hoci sa týmito zdrojmi príjmov radšej verejne nechvália. Viac o nich nájdete TU!