Ako vyzerá krásna Isinbajevová dnes? FOTO nájdete TU!

Isinbajevová počas kariéry patrila medzi najlepšie športovkyne na svete a svetová rekordérka v skoku o žrdi okrem toho priťahovala pozornosť aj svojím vzhľadom. Krásna tmavovláska nebola ovešaná len cennými kovmi, ale aj najrôznejšími prívlastkami na jej krásu. Dvojnásobná olympijská šampiónka aj po kariére ostala pri športe a dnes je členkou MOV.

Keďže Rusko pred rokom rozpútalo krvavú vojnu na Ukrajine a momentálne Rusi robia všetko pre to, aby sa dostali na budúcoročnú olympiádu v Paríži, Ukrajina sa aj pomocou sankcií snaží docieliť opak. Prezident Zelenskyj zakázal vstup Isinbajevovej a ďalším trom ruským funkcionárom do krajiny na 50 rokov a zmrazil aj ich finančné aktíva.

Krásna skokanka o žrdi na tento krok ešte nezareagovala, no zrejme si z neho nebude robiť ťažkú hlavu. Okrem toho, rodáčka z Volgogradu aj roky po kariére vyzerá skvele a s pribúdajúcim vekom sa prakticky nemení. Dá sa predpokladať, že vrásky navyše jej z rozhodnutia Ukrajiny asi na tvári nepribudnú. Jej FOTO z minulosti a súčasnosti nájdete TU!