POZRITE SA NA NAJSEXI ŠPORTOVKYŇU SVETA, KTORÁ SVOJIM TELOM OVLÁDLA ATLETICKÉ ME

Schmidtová patrí medzi najtalentovanejšie nemecké bežkyne. Je juniorskou majsterkou sveta v behu na 400 metrov. V štafete žien na 4x 400 metrov sa predstavila aj na víkendových majstrovstvách Európy v Toruni. Spomedzi športovcov pútala najväčšiu pozornosť. Tentoraz však nie výkonmi, ale svojou dokonalou krásou.

Pred niekoľkými mesiacmi si vyslúžila honor najkrajšej športovkyne na svete. Skromná Nemka však nechápe, prečo sa jej takejto pocty dostalo. „Neviem, prečo som získala tento titul práve ja. Šport je u mňa jednoznačne na prvom mieste,“ uviedla predčasom. Schmidtová púta obrovskú pozornosť nielen médií, ale predovšetkým fanúšikov. Tých má sexi blondínka na Instagrame vyše 1,6 milióna.

Ako sama uviedla, vôbec to nerieši a sústredí sa iba na svoje športové úspechy. Iní názor na to majú zástupcovia najprestížnejšieho mužského magazínu Playboy. Niekoľkokrát ju oslovili s tým, že by ju chceli nafotiť. Snívajú o tom milióny žien, no Alica ich odmietla bez mihnutia oka. „Nechápem prečo ma chcú fotiť,“ povedala začudovane.

Faktom ostáva, že táto profesionálna bežkyňa je dokonale krásna. Svoje o tom vedia aj hviezdni futbalisti Borussie Dortmund, ktorých Schmidtová trénuje už niekoľko týždňov. Pomáha im s rôznymi cvičeniami na spevnenie svalstva či koordinačnými cvičeniami.  

TU NÁJDETE DOKONALÉ TELO NAJSEXI ŠPORTOVKYNE SVETA SCHMIDTOVEJ