Tréner si Terezu vyhliadol už keď mala 8 rokov a pretekala v cezpoľnom behu. A odvtedy sa to všetko rozbehlo a začalo nabaľovať ako snehová guľa. Pozval ju na tréning, masíroval a obchytkával. Vytlačilová trpela, ale napriek tomu mala výsledky. Sexuálny predátor jej zakazoval školské výlety, na sústredeniach spávali v spoločnej manželskej povesti a prikazoval pravidelné komunikácie cez internet. AK nebolo po ňom citovo ju vydieral alebo dával pocítiť, vďaka komu má výborné výsledky.

Počas jednej z masáži na ňu vtiahol penis so žiadosťou o orálny styk. Odmietla, ale o ár dní neskôr už nemala inú možnosť. „V sexe nie je nič, čo by so mnou nerobil. Orálny styk, vaginálny styk, análny styk, ponižovanie,“  prezradila Tereza pre web Bez frázi hrôzy, ktoré trvali tri roky. Nakoniec sa zverila najbližším. Dokonca aj mame, ktorá pracovala v rovnakej škole ako sexuálny predátor. Tú však maloviac trápiť to, že sa jej priznala k vzťahu s ďalšou ženou.

„Zobral si moje telo, moju osobnosť. Keby som nevyhľadala odbornú pomoc, možno by som tu dnes nebola,“ priznala myšlienky na samovraždu Tereza, ktorá mala počas zneužívania seba deštruktívne sklony. Tereza na atletiku zanevrela, ale náladu jej zlepšuje aspoň futbal, ktorý hráva za Prague Raptors: „Počas tých 90 minút sa dokážem radovať, zdieľam emócie s celým tímom. Po záverečnom hvizde to skončí, ale cítim nádej, že to bude lepšie.“

Trénera Jaroslava K. poslal súd do väzenia na šesť rokov, ale nakoniec tam pobudol necelý rok. „Nepríde mi to vôbec fér vzhľadom k tomu, čo mi urobil a ako sa cítim,“ vyhlásila Vytlačilová, ktorá okrem spomienok dodnes trpí aj posttraumatickou stresovou poruchou.