FOTO Česi to po vypadnutí svojim hokejistom poriadne spočítali: Podali si ich týmito VTIPMI!

PRAHA – Nielen Slováci prežívajú veľké hokejové trápenie. Aj Česi hovoria o najhoršom období v histórii. Ich čakanie na medailu z majstrovstiev sveta trvá už dlhých šesť rokov. Niet divu, že fanúšikom už dochádza trpezlivosť a internetom kolujú ironické vtipy na účet českého „nároďáku.

Internet sa bavil aj na slovenských hokejistoch. Najlepšie vtipy si pozrite TU!

Podali si ich! Česi po štvrťfinálovej prehre s USA 2:3 opäť cestujú domov bez cenného kovu a z minulosti úspechmi namlsaní fanúšikovia zúria. Časy, kedy Česi nosili z majstrovstiev sveta medaily na počkanie sú už, zdá sa, preč. Naposledy získali bronz ešte v roku 2012. Áno, bolo to vtedy, keď Slovensko získalo striebro.

Odvtedy čakajú. V minulosti pritom medailová odmlka trvala maximálne tri roky. Mnohí frustrovaní fanúšikovia nešetria kritikou na sociálnych sieťach. Niektorí v komentároch, iní sa na účet hokejistov zabávajú aspoň vtipnými kolážami.

FOTO Slováci nevedia postúpiť do štvrťfinále. Fanúšik priniesol veľké odhalenie: Za všetko môže FICO!

Asi najviac to schytal kapitán Roman Červenka. Ten mal patriť k najproduktívnejším hráčom, no na celých majstrovstvách sa v zakončení trápil a nedokázal streliť ani jeden gól. Okrem neho to ale schytali napríklad aj prezident Miloš Zeman, speváčka Lucie Bílá či Andrej Babiš.

NAJLEPŠIE VTIPY SI POZRITE V GALÉRII TU!

Môže vás zaujímať:

FOTO Vhodné len od 18 rokov: Takto slávna pornoherečka oslavuje postup v NHL. Ukázala všetko!

 

FOTO Keď sa fanúšičky na štadióne zbláznia: TAKTO tasia prsia pre celý svet!

 

FOTO Slovenská fitneska odhodila podprsenku: Krásne prsia sexi Trajteľovej obdivuje celý svet

Autor: geli
Video
Diskusia