Rusi po dráme so Švajčiarskom berú nakoniec všetky body

Hokejisti Ruska triumfovali vo svojom piatom zápase kodanskej A-skupiny MS nad Švajčiarskom 4:3. V priebežnej tabuľke im patrí druhá priečka, na konte majú 13 bodov, Švajčiari na štvrtom mieste nazbierali deväť.

V zápase sa v úlohe jedného z dvoch hlavných rozhodcov predstavil Slovák Jozef Kubuš. Švajčiari zohrajú najbližší zápas v nedeľu 13. mája o 20.15 h proti Švédsku, Rusi nastúpia o deň neskôr o 16.15 h proti Slovensku.

Začiatok online prenosu:
12. 05. 2018, 20:15

RUS 4 : 3 SUI

0:0, 3:1, 1:2

Štatistiky:

Góly a asistencie: 23. Kaprizov (Dacjuk, N. Gusev), 28. Dadonov (Anisimov), 40. Nesterov (N. Gusev, Dacjuk), 57. Grigorenko (Anisimov, Gavrikov) – 27. Untersander (Kukan, Corvi), 52. Andrighetto (Meier, Vermin), 59. Haas (Andrighetto, Niederreiter). Rozhodca: Kubuš (SVK), Schukies (GER) – Davis (USA), Kilian (NOR). Diváci: 12366.

Súpiska RUS:

Košečkin (Šestorkin) – Gavrikov, Kiselevič, N. Zajcev, Nesterov, J. Jakovlev, Bereglazov, Trjamkin – Kaprizov, Dacjuk (C), N. Gusev – Anisimov, Bučnevič, Grigorenko – Andronov (A), Dadonov (A), Mamin – Kablukov, A. Michejev, Šalunov – Barabanov.

Súpiska SUI:

Berra (Genoni) – Diaz (C), Müller, Kukan, Untersander, Frick, Fora, Genazzi – Niederreiter (A), Corvi, S. Moser – Meier, Vermin, Andrighetto – Baltisberger, Hofmann, Schäppi (A) – Rod, Scherwey, Riat – Haas.

Obnoviť

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi Ruskom a Švajčiarskom. Švajčiari v ňom nezískali ani bod, aj keď si ho zaslúžili. Rusko tak víťazí v riadnej hracej dobe 4:3.

Pomer striel v dnešnom zápase: 23:27

Najlepší hráči v dnešnom zápase:

v tíme Ruska: Vladislav Gavrikov
v tíme Švajčiarska: Enzo Corvi

Koniec zápasu.

59:30 min

Rusi puk vytlačili do stredného pásma, posledných 30 sekúnd.

59:02 min

Oddychový čas Ruska.

59:02 min

Švajčiari hrajú bez Reta Berru, ten ostal na striedačke. Šesť korčuliarov zo Švajčiarska tak bojuje proti piatim Rusom s Košečkinom v bránke.

58:12 min

Oddychový čas Švajčiarska.

58:12 min

Švajčiarsko dalo gól!
Opäť je ale znížené! Gól prišiel doslova v hodine dvanástej, necelé dve minúty pred koncom riadnej hracej doby. Rusko vyhráva už len o gól, o čo sa postaral GAËTAN HAAS. Asistencie: Sven Andrighetto, Nino Niederreiter.

57:38 min

Andrighetto sa k strele neodhodlal a prihrával len do strany. Švajčiari už následne nič zaujímavé nevymysleli, ruská reprezentácia preto puk poslala cez všetky čiary.

56:48 min

Vylúčenie v tíme Rusko (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

56:07 min

Rusko dalo gól!
Už je, zdá sa, definitívne rozhodnuté. Rusi si teraz pred Berrom vypracovali veľký tlak, ktorý zakončili ideálnou prihrávkou pred bránkovisko. MICHAIL GRIGORENKO sa už pomýliť nemohol. Asistencie: Arťom Anisimov, Vladislav Gavrikov.

55:01 min

Dnešné stretnutie sleduje priamo v Royal Arene 12 366 divákov.

54:40 min

Aj naďalej ale Švajčiari kombinovali pred Košečkinom. Puk si útočnej modrej čiare pýtal Fric, napokon ho nedostal. Rusi sa tak dokázali oslobodiť a prestriedať.

53:44 min

Švajčiari boli pred Košečkinom aktívni. Výsledkom bol vypadnutý puk a následná dorážka, ktorú Švajčiarsko do siete napokon nepretlačilo.

53:13 min

Nasleduje komerčná prestávka, počas ktorej si oba celky rozdajú taktické pokyny pri hráčskych laviciach.

51:52 min

Švajčiarsko dalo gól!
Tak ešte to bude veľmi zaujímavé! Štadión začal jasať, presadil sa totiž SVEN ANDRIGHETTO, ktorý upravil na 2:3 z pohľadu Švajčiarov. Asistencie: Timo Meier, Joël Vermin.

51:39 min

Raphael Diaz rýchlo zacúval do obrannej tretiny, kde chceli Rusi kombinovať. Napokon sa im to nepodarilo, my tak máme za sebou ďalšiu minútu bez šance.

50:26 min

Jednoznačné postavenie mimo hry v podaní Rusov. Tí teraz ani neprotestovali, boli si totiž jvedomí svojej chyby. Postranní arbitri hru vykážu do stredného pásma.

50:05 min

Nasleduje komerčná prestávka.

49:20 min

Bučnevič napádal rozohrávku súpera. Puk síce nezískal, získal ale cenné sekundy, počas ktorých dokázali jeho spoluhráči prestriedať.

48:55 min

Ani teraz to Švajčiarom nevyšlo. Rusi vlastne ani nemusia dobre brániť, Švajčiarsko si to kazí samo zbytočnými nepresnosťami.

47:58 min

Hra stratila výrazne na svojom tempe. Urobiť s tým niečo chcel Frick, nemal ale podporu zo strany spoluhráčov. Preto bol nútený puk zaviezť do stredného pásma.

46:33 min

Hofmann nedostal v strednom zlú prihrávku, bola ale prisilná. Puk sa mu preto od čepele odrazil veľmi ďaleko a bolo po šanci.

45:30 min

Nino Niederreiter posúval puk do strany s úmyslom vymyslieť niečo pred bránkou Košečkina. Švajčiari ale boli príliš statickí, a tak sa to skončilo len nepresvedčivým nahodením na zadný mantinel.

44:26 min

Puk skončil na hráčskej lavici Švajčiarska. Hra je opäť prerušená, nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

43:44 min

Dean Kukan miešal puk na vrchole kruhu na vhadzovanie a premýšľal, čo s ním. Nevymyslel nič, chýbala mu totiž podpora zo strany spoluhráčov.

42:49 min

Posledná časť riadnej hracej doby ale prináša vo svojom úvode hluché momenty. Na ľade sa nedeje nič zaujímavé, čo môže vyhovovať predovšetkým reprezentácii Ruska.

41:38 min

Švajčiari hrajú s piatimi mužmi. Rusi ešte ostanú kombinovať v pásme svojho súpera, puk má teraz na hokejke Gusev.

40:56 min

Tretia tretina sa začala. V jej úvode ešte Rusi dohrávajú svoju presilovú hru, príliš im ale nevychádza. Puk je totiž ďaleko od bráky Reta Berru.

40:01 min

Začala sa tretia tretina.

Skončila sa druhá tretina, ktorá narozdiel od svojej predchodkyne priniesla góly. A to hneď štyri, z toho trikrát skórovali Rusi. Tí budú v úvode tretej tretiny dohrávať presilovku o jedného hráča.

Tretia tretina sa začne približne o 21:56.

40:00 min

Druhá tretina sa skončila.

39:58 min

Rusko dalo gól!
A aj sa im to dve sekundy pred koncom druhej tretiny darí. Ranu ako z dela teraz vyslal NIKITA NESTEROV. Berra nemal absolútne žiadnu šancu na úspešný zákrok. Asistencie: Nikita Gusev, Pavel Dacjuk.

39:37 min

Rusi majú k dispozícii veľmi dlhú presilovku o dvoch mužov. Ideálna príležitosť skórovať po tretíkrát.

39:37 min

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

39:10 min

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Tristan Scherwey – 2 min., hrubosť).

38:36 min

Vermin zabojoval a hodil sa na ľad, aby puk čo najviac posunul ku Košečkinovi. Bolo to zbytočné, Rusi celú situáciu kontrolovali.

37:23 min

Po chybe Untersandera sa mohli do šance dostať Rusi. Tí sa ale napokon dostali len za bránku, odkiaľ už zakončiť nedokázali. S pukom sa následne ani neusadili pred Berrom.

36:17 min

Hra teraz bola prerušená niekoľkokrát za sebou. Naposledy po mimoriadne nepresnom zakončení, ktoré skončilo na ochrannej sieti.

36:10 min

Až príliš často púšťa ruská defenzíva súpera k strelám z medzikružia. Nevypomstilo sa jej to ale ani teraz, keď to skúsil švihom Corvi. Puk skončil na hrudi Košečkina.

35:12 min

Píska sa zakázané uvoľnenie Švajčiarska, hra sa presťahuje pred Reta Beru. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

34:20 min

Ďalšia veľká šanca pre Švajčiarov! Tí sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému. Puk pred bránku dostal Meier, ktorý už v rýchlosti presne nenamieril. Trafil teda zadný mantinel.

33:05 min

Rusi už boli v plnom počte, napriek tomu mali veľké problémy. Pred bránkou stál osamotený hráč, pravdepodobne to bol Vermin. Ten vystrelil azda štyrikrát, Košečkin puk napokon s dávkou šťastia prisadol.

32:28 min

Navyše sa technicky zdatní muži v červenom dokážu dostať k puku a niečo s ním vymyslieť aj počas vlastnej početnej nevýhody. Potvrdili to aj teraz, keď nazbierali niekoľko cenných sekúnd.

31:52 min

Rusi sa dobre bránia. Puk je pri Švajčiarskej bránke, čo im môže len vyhovovať.

31:40 min

To bola škôlkarská chyba Švajčiarov, ktorá ich teraz vyhnala z útočnej tretine. Na modrej čiare si totiž poslali nepresnú prihrávku. Po puk tak musia korčuľovať k Berrovi.

30:58 min

Vylúčenie v tíme Rusko (Jevgenij Dadonov – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

30:15 min

Rusov zachráňoval Kiselevič, ktorý puk upratal pred dobiedzajúcimi Švajčiarmi. Následne sa Rusi dostali do dobrej šance, svojich spoluhráčov ale Berra podržal.

29:37 min

Schäppi si musel puk prikopnúť, prišiel tak o niekoľko sekúnd, ktoré mohol tráviť v predbránkovom priestore. Navyše tá situácia ani zakončenie nepriniesla.

28:52 min

Nasleduje komerčná prestávka.

27:47 min

Rusko dalo gól!
Nuž, dlho sa Švajčiari netešili. Dobre to totiž spravili aj Rusi, ktorí odpovedali najlepším možným spôsobom. Skóroval EVGENIJ DADONOV, ktorý patrí na turnaji medzi najlepších Rusov. Asistencia: Arťom Anisimov.

26:35 min

Švajčiarsko dalo gól!
Je vyrovnané! Švajčiari skórovali po nádhernej kombinácii, ktorou oklamali celú ruskú defenzívu. Všetko odštartoval prihrávkou na modrú čiaru Corvi. Jeho puk ešte posunul Untersandeorovi Kukan a RAMON UNTERSANDER už nemal problém skórovať do odkrytej časti bránky. Asistencie: Dean Kukan, Enzo Corvi.

26:16 min

Švajčiari sa dostali pred Košečkina, ktorý musel riešiť zakončenie z ľavej strany. Strela mu ale pohodlne zapadla do lapačky, a tak je hra prerušená.

25:22 min

Vylúčenie v tíme Rusko (Alexej Bereglazov – 2 min., hákovanie).

25:00 min

Máme za sebou prvú päťminútovku tejto tretiny. Rusko je vo vedení a neustále je veľmi aktívne.

24:52 min

Rusi mohli vyhrávať o dva góly! Berra teraz nezachytil prudký puk a ten mu skákal do bránky, ale na čiare všetko zachránil Fora.

23:54 min

Oba celky odišli striedať počas hry. Nesterov bude rozohrávať spoza svojej bránky.

22:22 min

Rusko dalo gól!
Rusko sa po obrovskej aktivite ujíma vedenia. Po súvislejšom tlaku bez prípravy z pravého kruhu vystrelil Dacjuk, ale puk mu nesadol a bola z toho iba poloprihrávka pred bránku. Tam bol nepokrytý KIRILL KAPRIZOV a ten už puk pohodlne dopravil za Berru, ktorý nemal šancu na zákrok. Asistencie: Pavel Dacjuk, Nikita Gusev.

21:51 min

Rusko sa zase presunulo do útoku. Gusev si tam vymiešal obrancu a chcel prihrávať pred bránku, ale tam nemal komu.

21:10 min

Oba celky prestriedali a Švajčiari to skúsili na opačnej polovici klziska. Moser tam puk nastrelil, ale nikoho nenašiel.

20:40 min

V úvode druhej periódy Rusi bojujú o puk v útočnom pásme pri mantineli. Na výraznejšie zakončenie po zmene strániba čakáme.

20:01 min

Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine sme videli dobrý hokej, ale bez gólov. Väčšiu prevahu mali ruskí hráči, ktorí súpera prestrieľali 8:5 a v troch prípadoch nastrelili aj žrď. Budeme zvedaví, komu sa podarí otvoriť skóre.

20:00 min

Prvá tretina sa skončila.

19:42 min

Rusi ešte prešli do útoku. Za bránkou si prihrávali Šalunov so Zajcevom, ale ani jeden nedokázal nájsť nikoho v lepšom postavení.

19:00 min

Hlásateľ oznámil, že sa začína posledná minúta tejto tretiny. Puk je v strednom pásme.

18:31 min

Švajčiarsko bolo takisto v dobrej šanci! Kukov po ľavej strane stiahol puk do prečíslenia dvoch proti jednému, ale keď prihrával pred bránku Niederreiterovi, tak ten bol už tak blízko Košečkina, že nedokázal zakončiť.

18:00 min

Začína sa posledná dvojminútovka tejto tretiny. Rusko ju odštartuje rozohrávkou spoza svojej bránky.

17:16 min

RUsko mohlo opäť skórovať! Dacjuk ostal zle pokrytý pred bránkou a skackajúci puk sa pokúšal posunúť spoluhráčovi, ale napokon neúspešne. Berra rýchlo zareagoval a puk vytesnil.

17:09 min

Švajčiarsko krátko po buly vyhodilo puk cez všetky čiary. Vhadzovať budeme po pravici Berru.

17:02 min

Rusko chcelo útočiť, ale Šalunov bol v ofsajde. Hra sa preto prerušuje a nasledovať bude komerčná prestávka.

16:34 min

Corvi prečkal svoj trest bez gólovej ujmy švajčiarskeho tímu a od tejto chvíle pokračujeme v plnom počte. Na prvý gól stále iba čakáme.

16:00 min

Opäť musíme pochváloť švajčiarsky celok, ktorý sa vynikajúco bráni aj v tejto oslabovke. Puk aj teraz letí iba za Košečkina.

15:25 min

Dacjuk má puk na hokejke za vlastnou bránkou a pokúsi sa rozohrať smerom dopredu. Rusko zatiaľ v tejto presilovke neútočilo.

15:04 min

Vylúčený Barabanov je späť na ľadovej ploche. Rusku sa v tejto chvíli začína skrátená presilovka.

14:34 min

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Enzo Corvi – 2 min., nedovolené bránenie brankárovi). Chvíľu sa bude hrať vo štvoriciach, potom bude mať Rusko presilovku.

13:59 min

Rusko po dlhšom čase vyhodilo puk popri mantineli a odchádza striedať. Musíme povedať, že po nebezpečnom Hofmannovom pokuse sme už ďalšie zakončenie nevideli.

13:21 min

Obrovská šanca Švajčiarska na otvorenie skóre! Rusi sa puk pokúšali vyhodiť, ale priamo medzi kruhmi bol pripravený Hofmann, ktorý z prvej vystrelil, ale len do nerozchytaného Košečkina.

13:04 min

Vylúčenie v tíme Rusko (Alexander Barabanov – 2 min., hákovanie).

12:13 min

Oba celky striedajú počas hry. Po prestriedaní budú Rusi rozohrávať spoza svojej svätyne.

11:40 min

Košečkin povyšiel za svoju bránku a pomohol spoluhráčom s rozohrávkou. Bola to pre neho jedna z mála možností, aby si siahol na puk.

11:26 min

Rusko sa vrátilo do útočného pásma. Spoza pravého kruhu sa do strely oprel Gavrikov a jeho pokus ešte tečoval Gusev, ale puk pristál iba priamo v lapačke Berru.

10:57 min

Ofsajd na strane švajčiarskeho celku. Hra sa prerušuje a musíme uznať, že tempo mierne upadá.

10:16 min

Začala sa druhá polovica tejto tretiny. Ruský obranca Gavrikov to skúšal nastrelením od ľavého mantinelu, ale gólman Berra všetko prečítal a puk podržal v lapačke ešte pred možnými dorážkami.

09:05 min

Dacjuk sa vyrútil z ľavého krídla a zakončoval z nebezpečnej pozície, ale Berra proti nemu vynikajúco vykorčuľoval, zmenšil mu strelecký uhol a dobre zasiahol.

08:44 min

Do útoku prešli Rusi. Z pravého krídla to až od mantinelu skúsil Gusev, ale bránku úplne minul. Berra zasahovať nemusel.

08:13 min

Švajčiarom to smerom dopredu vôbec nejde. Aj teraz puk iba nahodili popri mantineli a nedokázali ho dokorčuľovať.

07:38 min

Švajčiarsko chcelo po veľmi dlhej dobe preniknúť do útoku, ale na modrej čiare bol z toho iba ofsajd. Nasleduje prvá komerčná prestávka.

06:54 min

Andrighetto sa vracia späť na hraciu plochu a ruská presilovka sa končí.

06:05 min

Po nepresnom zakončení hostia puk vyhodili cez všetky čiary. Švajčiarov musíme ešte raz pochváliť, pretože veľkú snahu a veľký nápor zvládajú ukážkovo.

05:58 min

Na ľad sa dostala formácia ruského kapitána Dacjuka, ktorý z ľavého krídla prudko strieľal, ale iba na plexisklo za bránkou.

05:40 min

Švajčiarsko sa bráni vynikajúco. Rusi sa počas úvodnej polovice presilovky vôbec nedostali k streleckému pokusu.

04:58 min

Švajčiari ihneď po buly vyhodili puk cez všetky čiary. Toto oslabenie zvládli veľmi dobre.

04:54 min

Vylúčenie v tíme Švajčiarsko (Sven Andrighetto – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

04:30 min

Rusi sa stiahli za vlastnú bránku a budú odtiaľ rozohrávať. Švajčiari sa zatiaľ iba bránia.

03:23 min

Rusi druhýkrát trafili iba konštrukciu bránky! Dadonov sa po chybe obrany rútil sám na brankára, ale bekhendovým blafákom trafil iba pravú žrď.

03:14 min

Dadonov chcel preniknúť po pravej strane, ale už v strednom pásme bol odstavený pri mantineli. Dopredu tak pokračovať nemohol.

02:43 min

Švajčiari chceli preniknúť do ofenzívy, ale boli zastavení postavením mimo hry. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

01:57 min

Rusi mohli otvoriť skóre! Trojica hokejistov v červených dresoch sa ocitla pred Berrom a Gusev z pravej strany zakončoval úplne sám, ale trafil iba ľavú žrď švajčiarskej bránky!

01:40 min

Hra sa ešte ani raz neprerušila a puk iba lieta z jednej strany na druhú. Teraz sa oň bojuje pri mantineli v útočnom pásme Ruska.

00:47 min

Dopredu si puk pýtal Grigorenko, ale bol dobre pokrytý a nedostal ho. V úvode duelu sme zakončenie do priestoru bránky vôbec nevideli.

00:32 min

Prvé buly vyhrali po veľkom súboji v stredovom kruhu ruskí hokejisti. Tí sa však nikam nedostali a po polminúte budú začínať spoza vlastnej bránky.

00:01 min

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Rusko: Košečkin (Šestorkin) – Gavrikov, Kiselevič, N. Zajcev, Nesterov, J. Jakovlev, Bereglazov, Trjamkin – Kaprizov, Dacjuk (C), N. Gusev – Anisimov, Bučnevič, Grigorenko – Andronov (A), Dadonov (A), Mamin – Kablukov, A. Michejev, Šalunov – Barabanov.

Švajčiarsko: Berra (Genoni) – Diaz (C), Müller, Kukan, Untersander, Frick, Fora, Genazzi – Niederreiter (A), Corvi, S. Moser – Meier, Vermin, Andrighetto – Baltisberger, Hofmann, Schäppi (A) – Rod, Scherwey, Riat – Haas.

Rozhodca: Kubuš (SVK), Schukies (GER) – Davis (USA), Kilian (NOR).

Vážení športoví priatelia. Deň s poradovým číslom deväť prináša aj tretí, večerný zápas. Tešiť sa budeme na súboj Ruska a Švajčiarska.

Asi len málokto by pochyboval o tom že v ňom bude Rusko obrovským favoritom. Napokon, štyri zápasy, z toho tri výhry a jedna prehra po predĺžení, to nie je rozhodne zlá vizitka. Rusom stačili takéto výkony na priebežné druhé miesto, ktoré si držia so ziskom 10 bodov. Priaznivé je v ich prípade aj skóre, strelili 23 gólov a len štyri inkasovali.

Nominácia Ruska na majstrovstvá sveta:

Brankári: Vasilij Košečkin (Metallurg Magnitogorsk, KHL), Iľja Sorokin (CSKA Moskva, KHL), Igor Šestorkin (SKA Petrohrad, KHL)

Obrancovia: Nikita Nesterov, Bogdan Kiselevič (obaja CSKA Moskva, KHL), Nikita Zajcev (Toronto Maple Leafs, NHL), Vladislav Gavrikov, Dinar Chafizullin, Jegor Jakovlev (všetci SKA Petrohrad, KHL), Alexej Bereglazov (Metallurg Magnitogorsk, KHL), Nikita Trjamkin (Avtomobilist Jekaterinburg, KHL)

Útočníci: Pavel Dacjuk, Nikita Gusev, Alexander Barabanov, Iľja Kablukov (všetci SKA Petrohrad, KHL), Kirill Kaprizov, Michail Grigorenko, Sergei Andronov, Maxim Šalunov (všetci CSKA Moskva, KHL), Jevgenij Dadonov, Maxim Mamin (obaja Florida Panthers, NHL), Arťom Anisimov (Chicago Blackhawks, NHL), Pavel Bučnevič (New York Rangers, NHL), Nikita Šošnikov (St. Louis Blues, NHL), Alexej Byvaľcev (Amur Chabarovsk, KHL), Iľja Michejev (Avangard Omsk, KHL)

Švajčiarsko patrí zatiaľ medzi najpríjemnejšie prekvapenia turnaja. Patrí mu totiž priežené tvrdé miesto, ktoré by mu zaistilo aj pobyt vo štvrťfinále – pochopiteľne, nič ešte nie je isté. Každopádne, Švajčiari majú deväť bodov, rovnaký počet inkasovaných gólov a sami skórovali štvrnásťkrát.

Nominácia Švajčiarska na majstrovstvá sveta:

Brankári:
Reto Berra (Anaheim Ducks, NHL), Leonardo Genoni (Bern, NLA), Gilles Senn (Davos, NLA)

Obrancovia: Raphael Diaz (Zug, NLA), Michael Fora (Ambri-Piotta, NLA), Lukas Frick, Joël Genazzi (obaja Lausanne, NLA), Dean Kukan (Cleveland, AHL), Mirco Müller (New Jersey Devils, NHL), Jonas Siegenthaler (Hershey, AHL), Dave Sutter (Zürich, NLA), Ramon Untersander (Bern, NLA)

Útočníci: Sven Andrighetto (Colorado Avalanche, NHL), Nino Niederreiter (Minnesota Wild, NHL), Chris Baltisberger, Reto Schäppi (obaja Zürich, NLA), Enzo Corvi (Davos, NLA), Gaëtan Haas, Simon Moser, Tristan Scherwey, Thomas Rüfenacht (všetci Bern, NLA), Gregory Hofmann (Lugano, NLA), Damien Riat (Ženeva, NLA), Noah Rod (San Jose, AHL), Joël Vermin (Lausanne, NLA), Samuel Walser (Davos, NLA)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:15.

Autor: mtr
Video
Diskusia