Česi sa s Rakúskom potrápili: Povinnú jazdu však napokon zvládli

Hokejisti Česka zvíťazili v pondelok vo svojom poslednom zápase A-skupiny MS v Kodani nad Rakúskom 4:3 a do štvrťfinále postúpili z tretieho miesta so ziskom 15 bodov.

Začiatok online prenosu:
14. 05. 2018, 20:15

CZE 4 : 3 AUT

2:1, 1:0, 1:2
Royal Arena, Kodaň

Štatistiky:

Góly a asistencie: 1. Hyka (D. Kubalík, Šulák), 3. Chytil (J. Krejčík), 26. D. Kubalík (Hyka, Nečas), 50. Hyka (Faksa, D. Kubalík) – 18. Komarek (Hofer), 51. M. Raffl (Unterweger, Haudum), 58. M. Raffl (Komarek, Schumnig). Rozhodca: Olenin (RUS), Schukies (GER) – Jensen (DEN), Otmakhov (RUS). Diváci: 3843.

Súpiska CZE:

Francouz (Rittich) – Gudas (A), Šulák, Hronek, Moravčík, D. Sklenička, Jordán, J. Krejčík – Jaškin, Krejčí, Pastrňák – Červenka (C), Faksa, Řepík – D. Kubalík, Hyka, Nečas – Plekanec (A), Horák, Chytil – R. Kousal.

Súpiska AUT:

Kickert (Starkbaum) – S. Ulmer, Altmann, Schumnig (A), Unterweger, Peter, Viveiros, Schlacher – Schneider, Ganahl (A), Hundertpfund (C) – M. Raffl, Hofer, Komarek – Rauchenwald, Haudum, Zwerger – Obrist, Woger, Spannring.

Obnoviť

Je koniec. Zápas, ktorý mal byť jasne v réžii Čechov, sa napokon končí výsledkom 4:3. Rakúšania boli veľmi blízko toho, aby favoritovi body ukradli.

Najlepší hráči v dnešnom zápase:

v tíme Česka: Tomáš Hyka
v tíme Rakúska: Mario Altmann

Najlepší hráči Rakúska na turnaji:

Peter Schneider
Martin Schumnig
Bernhard Starkbaum


S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák.

Koniec zápasu.

59:46 min

Oddychový čas Rakúska.

59:46 min

Posledných štrnásť sekúnd, vhadzovať sa ale bude pred rakúskou bránkou. Česi už o víťazstvo neprídu.

58:38 min

O všetkom teraz mohol rozhodnúť Radek Faksa. Ten sa dostal do samostatného úniku, ktorý zakončil dobrou strelou. David Kickert bol už prekonaný, pomohla mu ale konštrukcia jeho bránky.

58:10 min

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny. David Kickert zatiaľ so svojej bránky vykorčuľovať nemôže.

57:46 min

Píska sa postavenie mimo hry v podaní Českej republiky.

57:18 min

Rakúsko dalo gól!
Záver môže byť napoon ešte poriadne zaujímavý. Komarek teraz založil ďalšiu rakúsku akciu, na konci ktorej prekonal strelou zápästím Francouza MICHAEL RAFFL. Asistencie: Konstatnin Komarek, Martin Schumnig.

56:25 min

Na opačnej strane sa do šance dostali dvaja Rakúšania. Zakončovať sa rozhodol Alexander Rauchenwald, ktorého pokus Francouz betónom vytesnil.

55:26 min

Řepík si pýtal puk na pravej strane, nedostal ho. Česi sa radšej rozhodli zakončiť z pozície centra a opečiatkovali tak mantinel za Kickertovou bránkou.

54:46 min

Zápas nám však preruší ďalšia reklamná pauza.

54:45 min

David Rittich sa snažil napádať rozohrávku súpera, nepodarilo sa mu to. Rakúšania budú chcieť založiť ďalšiu útočnú akciu.

53:28 min

Na ľade sa stále nedeje nič, čo by stálo za zmienku. Snáď len, to že Kubalíkovi puk ušiel do stredného pásma, a tak museli Česi z útočnej tretiny vykorčuľovať.

52:19 min

Dnešné stretnutie sleduje priamo v Royal Arene 3843 divákov. Dnes tá účasť skutočne nie je vysoká.

51:51 min

Nasleduje komerčná prestávka.

51:49 min

Oba celky sa prezentovali neprenosťami, puk je teraz za ćeskou svätsyňou.

50:53 min

Rakúsko dalo gól!
Gól ale prišiel aj na druhej strane. Clements Unterweger ešte síce neskóroval, Rakúšania ale založili ďalšiu útočnú akciu, na konci ktorej bol gólový MICHAEL RAFFL. Asistencie: Clements Unterweger, Lukas Haudum.

49:51 min

Česko dalo gól!
Čechom sa podarilo skórovať po štvrtákrát, čím si prakticky potvrdili dnešné víťazstvo. Presilovkovým gólom sa prezentoval TOMÁŠ HYKA. Asistencie: Radek Faksa, Dominik Kubalík.

49:24 min

Vylúčenie v tíme Rakúsko (Thomas Hundertpfund – 2 min., podrazenie).

48:49 min

Veľká šanca pre Rakúsko! Francouz sa teraz za vlastnou bránkou zrazil s jedným z jeho hráčov. Bránka Česka tak ostala na malý moment prázdna, gólmana ale výborne nahradil Šulák, ktorý sa obetavo hodil do strely.

47:51 min

Zasahovať ale musel Francouz. Ten puk prikryl na ľade a hru tak prerušil. Nasleduje komerčná prestávka.

46:40 min

Gudas dokorčuľoval odpálenie Rakúšanov, puk sa teraz bude chcieť dostať pred bránku Davida Kickerta.

45:32 min

Manuel Ganahl s pukom v pásme výborne pribrzdil, zbavil sa obrancu a zakončil. S podobným scenárom Francouz rátal, preto puk vykopol späť do hry.

44:46 min

Medzičasom má Česko na ľade už päť korčuliarov.

44:04 min

Martin Schumnig to mal teraz na strelu, napriek tomu ešte puk posúval do strany. Rakúšania sa sami pripravujú o možnosť skórovať, čo ich môže poriadne mrzieť.

43:40 min

Česi sa oslobodili, puk letí cez všetky čiary. Postaral sa o to Faksa.

43:04 min

Až nepochopiteľne dlho si teraz Rakúšania prihrávali. Napokon puk predsa len posunuli pred bránkovisko, odkiaľ strieľal pravdepodobne Dominic Zwerger. Našiel len Francouza.

42:37 min

Vylúčenie v tíme Česko (Řepík – 2 min., nedovolené bránenie).

42:16 min

Vylúčenie v tíme Česko (Filip Chytil – 2 min., podrazenie).

42:11 min

Kubalík zakončoval. Ťažko povedať, či teraz trafil súpera pukom alebo hokejkou, každopádne, český hokejista sa mu prišiel okamžite ospravedlniť. Pekné športové gesto.

41:25 min

Neplatilo to o necelú minútu neskôr, keď Kickert puk vykopával. Následne sa ale Česi k dorážke nedostali. Pokračujeme tak v obraze z prostrednej tretiny.

40:48 min

Tretia tretina sa začala. Pri puku sú Česi, ktorí sa pretlačili pred bránku Kickerta. Nič prevratné tam ale nevymysleli, bolo to bez streleckého pokusu.

40:01 min

Začala sa tretia tretina.

Skončila sa druhá tretina, ktorá priniesla napokon jeden gól. Skórovali Česi, tí sa tak súperovi opäť vzdialili na rozdiel dvoch presných zásahov.

Pomer striel po 2. tretine: 28:12

Tretia tretina sa začne približne o 21:48.

40:00 min

Druhá tretina sa skončila.

39:39 min

Druhotretinové trápenie sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Nám ostáva len veriť, že sa hra v tretej tretine výrazne zmení a prinesie zaujímavejšie momenty.

38:16 min

Prebiehajú záverečné dve minúty druhej tretiny.

37:30 min

Jakub Krejčík sa musel pred Franouzom zohnúť po svoju hokejku. Podstatne zaujímavejšie to ale bolo na opačnej strane, kde sa k zakončeniu dostal Dmitrij Jaškin. Ten len tesne minul priestor troch žrdí.

36:05 min

Libor Šulák puk prebral v strednom pásme a posunul ho pred Davida Kickerta. Tam to vyzeralo pre Čechov na prvý pohľad zaujímavo, napokon sme ale gólovú šancu nevideli.

35:30 min

Ani teraz sa Rakúsko v útočnej tretine neudržalo. Pokračujeme tak v hluchej pasáži, ktorá je, nanešťastie, poriadne dlhá.

34:43 min

Česi dokázali puk odpáliť, dokonca si ho aj sami dokorčuľovali. Do zakončenia sa teraz síce nedostali, trávili ale dlhé sekundy v pásme svojho súpera.

33:45 min

Vylúčenie v tíme Česko (Roman Červenka – 2 min., podrazenie).

33:40 min

Faksa naháňal puk v útočnej tretine, Rakúšania si ho preto šikovne poslali poza svoju bránku. Na strane Českej republiky sa ale bude vylučovať.

32:52 min

Ani teraz ale Česi prechod stredným pásom nezvládli. Bolo z toho rakúske zkaončenie, ktoré bolo zrazené na ochrannú sieť.

32:35 min

Nečasovi prihrávka nevyšla. Puk sa od Rakúšanov odrazil hlboko do českého obranného pásma, to tak dostane šancu na reparát.

31:41 min

Nasleduje komerčná prestávka.

30:51 min

David Kickert si ľahol na zem a letiaci puk zastavil. Rakúšania hru následne na opačnú stranu preniesť nedokázali.

30:00 min

Z riadnej hracej doby uplynula jej presná polovica.

29:30 min

Až na menšie chybičky teraz Česko prinieslo skutočne krásnu kombinačnú akciu. Dobre prihrávky rozdali Martin Nečas i Tomáš Hyka, ani jedna z nich ale nepriniesla možnosť lepšie zakončiť.

28:49 min

Patrick Spannring ostal pred rakúskou svätyňou ako prikovaný. Nepustil tam tak žiadneho Čecha, ktorý by mohol zakončovať.

27:18 min

Na ľade sa v ostatných minútach neudialo, s výnimkou gólovej koncovky Kubalíka, skutočne nič zaujímavé. Oba celky kombinujú zväčša len pri vlastnej bránke, odkiaľ sa skóruje ťažko.

26:23 min

Nasleduje komerčná prestávka.

25:46 min

Česko dalo gól!
V tomto momente to už ale neplatilo. Česi skórujú tretíkrát a opäť vedú o dva góly. Z medzikružia sa gólovou strelou bez prípravy prezentoval DOMINIK KUBALÍK. Asistencie: Tomáš Hyka, Martin Nečas.

25:35 min

Filip Chytil puk pomiešal, niekokokrát s ním zmenil smer a napokon zakončil. David Kickert sa oklamať nenechal a túto strelu bezpečne pokryl.

24:05 min

Medzičasom sa na ľad vrátil aj vylúčený Řepík. Naďalej pokračujeme v hokeji, ktorý divákov príliš nebaví. Niet sa čomu čudovať, na ľade sa nedeje nič zaujímavé.

23:38 min

Česi sa dobre bránia a puk posielajú pomerne často cez všetky čiary.

22:37 min

Rakúšania sa v úvode presilovky držali pred Francouzom, ktorého chcel ohroziť Lukas Haudum. jeho zakončenie ale našlo len korčuľu brániaceho hráča.

21:53 min

Vylúčenie v tíme Česko (Řepík – 2 min., držanie hokejky).

21:27 min

Na opačnej strane si puk spracoval Konstatnin Komarek. Ten ho nahodil na zadný mantinel, avšak to bol priestor, kde jasne dominovali českí hokejisti.

20:56 min

Michal Moravčík puk pretlačil na svojich spoluhráčov, ktorí ešte dokázali pred rakúskou svätyňou kombinovať. Nedokázali ju ale ohroziť.

20:13 min

V úvode druhej treitny sa Rakúšania dostali do postavenia mimo hry, tá sa tak musela prerušiť už po svojich trinástich sekundách.

20:01 min

Začala sa druhá tretina.

Skončila sa zaujímavá tretina medzi Českom a Rakúskom. Na jej začiatku to vyzeralo tak, že budú mať Česi zápas jasne pod kontrolou, kontaktným gólom Rakúska z 18. minúty sa ale môže všetko zmeniť.

Pomer striel po 1. tretine: 18:8

Druhá tretina sa začne približne o 21:02.

20:00 min

Prvá tretina sa skončila.

19:30 min

Posledných tridsať sekúnd.

18:50 min

Dobre teraz strieľal Daniel Woger. Jeho tvrdú ranu zastavilo ale nanešťastie pre Rakúšanov len plexisklo za bránkou Pavla Francouza.

18:34 min

Prebiehajú záverečné dve minúty prvej tretiny.

17:45 min

Rakúsko dalo gól!
Predsa len ale prichádza kontaktný gól Rakúšanov. Tí to vymysleli zaujímavo a puk poslali priamo pred bránkovisko. KONSTATNIN KOMAREK už nemal problém skórovať. Asistencia: Fabio Hofer.

17:30 min

Michael Raffl posunul puk do útočnej tretiny Rakúska. Jeho tímu to ale nepomohlo, práve naopak. Hráči totiž museli z pásma vykorčuľovať.

16:20 min

Zaujímavá šanca pre Čechov. Prihrávka Červenku mala oči a našla Faksu na ľavej strane. Ten zbytočne nečakal a skúsil zakončiť, prekonať Davida Kickerta sa mu ale nepodarilo.

15:29 min

Od modrej čiary zakončoval Filip Hronek. Jeho puk ale smeroval len po ľade, a tak nebolo žiadnym prekvapením, že ho dokázali Rakúšania zblokovať.

14:47 min

Radko Gudas sa s pukom šikovne otáčal v pásme súpera, kde sa Česko ešte na niekoľko sekúnd usadilo. Zaujímavejší moment už ale táto akcia nepriniesla.

13:54 min

Michal Jordán si prebral puk, ktorý mu pristavil Francouz a dostal ho pred bránku na opačnom konci ľadovej plochy. Tá ale opustila svoje pôvodné miesto, a tak sa hra musela prerušiť.

13:00 min

Medzičasom ale hrá Rakúsko s piatimi hráčmi.

12:40 min

Čechom táto presilovka absolútne nevychádza. Opäť totiž puk prepadol až k ich bránke, odkiaľ sa musia presunúť pred Kickerta.

12:02 min

Rakúsko sa oslobodilo, puk letí cez všetky čiary.

11:25 min

Dvom Rakúšanom sa teraz črtal samostatný únik, keď mohli ísť dvaja proti Francouzovi. Na poslednú chvíľu ale boli výborne zastavení.

10:48 min

Vylúčenie v tíme Rakúsko (Michael Raffl – 2 min., podrazenie).

10:40 min

Thomas Hundertpfund musel z pásma vykorčuľovať, signalizovalo sa totiž postavenie mimo hry v tíme Rakúska. Prerušovať sa nemuselo.

09:30 min

Na opačnej strane ľadovej plochy prikryl puk Pavel Francouz.

09:15 min

Zaujímavá šanca pre Červenku. Tomu ale puk absolútne nedosadol na čepeľ, a tak skúsený útočník puk len pohladil. Toto sa gólom skončiť rozhodne nemohlo.

08:06 min

Hra sa teraz prelievala zo strany na stranu. Česko si dokázalo vybojovať buly v útočnej tretine. David Kickert sa musí mať na pozore, vhadzovať sa bude po jeho pravici.

07:39 min

Jakub Krejčík prehral osobný súboj za bránkou, včas tam ale prikorčuľovali jeho spoluhráči. Tí celú situáciu zachránili, a tak Rakúsko zakončovať nemohlo.

06:28 min

Na opačnej strane to náš západný sused skúšal strelou pomedzi betóny. Puk ale letel o čosi vyššie, a tak ho Kickert zastavil bruchom. Nasleduje komerčná prestávka.

05:57 min

Tomáš Plekanec sa musel vrátiť pred Francouza, Česi ale tento moment trochu podcenili. Prišlo tam zakončenie, ktoré však gólové parametre nemalo.

04:38 min

Teraz si ale pripísal úspešný zákrok, keď puk podržal vo svojej lapačke. Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Rakúšanov.

03:26 min

Kubalík naháňal puk v tretine rakúskej reprezentácie, kde sa napokon dokázali Česi aj usadiť. David Kickert sa hádzal po ľade. Ťažko povedať, čo takýmito výkonmi sleduje, no mám pocit, že ak sa nespamätá, tak skončí v zápase veľmi rýchlo.

02:27 min

Česko dalo gól!
Zdá sa, že to dnes bude len o jednom tíme. Od modrej prišlo nahodenie, ktoré skončilo v ľavej šibenici rakúskej bránky. Do listiny strelcov sa po šikovnom teči zapísal FILIP CHYTIL. Asistencia: Jakub Krejčík.

01:45 min

Veľmi rýchlo to mohlo byť 2:0. Teraz si dal ale rakúsky gólman veľký pozor na to, aby puk na ľade skutočne prikryl.

00:31 min

Česko dalo gól!
To ale neplatilo na opačnej strane. Česi skórovali zo svojej prvej šance. Postaral sa o to TOMÁŠ HYKA, ktorý puk do siete dotlačil z bezprostrednej blízkosti Kickerta. Asistencie: Dominik Kubalík, Libor Šulák.

00:09 min

Úvodné buly vyhrali Rakúšania. Tí sa okamžite presunuli pred bránku Pavla Frnacoiza, ktorého ohrozil Thomas Hundertpfund. Puk ale skončil priamo v lapačke českého gólmana.

00:01 min

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Česko: Francouz (Rittich) – Gudas (A), Šulák, Hronek, Moravčík, D. Sklenička, Jordán, J. Krejčík – Jaškin, Krejčí, Pastrňák – Červenka (C), Faksa, Řepík – D. Kubalík, Hyka, Nečas – Plekanec (A), Horák, Chytil – R. Kousal.

Rakúsko: Kickert (Starkbaum) – S. Ulmer, Altmann, Schumnig (A), Unterweger, Peter, Viveiros, Schlacher – Schneider, Ganahl (A), Hundertpfund (C) – M. Raffl, Hofer, Komarek – Rauchenwald, Haudum, Zwerger – Obrist, Woger, Spannring.

Rozhodca: Olenin (RUS), Schukies (GER) – Jensen (DEN), Otmakhov (RUS).

Vážení priaznivci športu, vítam vás pri druhom zápase jedenásteho hracieho dňa. Sily si zmerajú reprezentácie Česka a Rakúska. My si toto stretnutie priblížime, už tradične, z kodanskej Royal Areny.

Česko vstúpi do tohto zápasu z pozície jednoznačného favorita. Napokon, Česi aj naďalej bojujú o čo najlepšiu východiskovú pozícu do štvrťfinále. Momentálne im patrí tretie miesto skupiny A, ktoré Česi okupujú so ziskom dvanástich bodov. V riadnej hracej dobe vyhrali dvakrát, trikrát zvíťazili po predĺžení, respektíve samostatných nájazdov. V jednom zápase Česko prehralo.

Česko – Slovensko 3:2
Góly a asistencie: 22. D. Kubalík (Nestrašil, Jaškin), 60. Nečas (D. Kubalík), 63. Jaškin (Polášek, Nestrašil) – 8. Krištof (Sekera, Nagy), 26. Sekera (Nagy)

Švédsko – Česko 3:2
Góly a asistencie: 5. Rakell (H. Lindholm, Janmark), 8. Janmark (Rakell), 44. Zibanejad (Rakell) – 34. Hronek (Červenka, Faksa), 56. Hyka (Faksa)

Česko – Švajčiarsko 5:4 sn
Góly a asistencie: 17. D. Kubalík (Nečas), 25. Moravčík (D. Sklenička, Hyka), 28. Jaškin (Moravčík, Nestrašil), 35. Řepík (D. Kubalík), rozh. náj. Řepík – 12. Niederreiter (Hofmann), 21. Hofmann (Andrighetto, Diaz), 23. S. Moser (Vermin, Müller), 28. Niederreiter (S. Moser, Untersander)

Česko – Rusko 4:3 pp
Góly a asistencie: 15. Krejčí (Jaškin, Gudas), 19. Jaškin (Pastrňák, Krejčí), 25. Pastrňák (Krejčí), 64. Krejčí – 2. Nesterov (Barabanov, Kablukov), 21. Grigorenko (Bučnevič, Anisimov), 26. Barabanov (N. Zajcev, Šalunov)

Bielorusko – Česko 0:3
Góly a asistencie: 9. Šulák (Krejčí), 16. Horák (Plekanec), 19. Řepík (Moravčík, Červenka)

Francúzsko – Česko 0:6
Góly a asistencie: 4. Pastrňák (Krejčí), 8. Pastrňák (Jaškin), 15. Jaškin (J. Krejčík), 22. Horák (D. Kubalík, Šulák), 28. Horák (Faksa, D. Sklenička), 51. Nečas (J. Krejčík, Polášek)

Nominácia Česka na majstrovstvá sveta:

Brankári: Pavel Francouz (Traktor Čeľabinsk, KHL), David Rittich (Calgary Flames, NHL), Dominik Hrachovina (Tappara Tampere, Liiga)

Obrancovia: Radko Gudas (Philadelphia Flyers, NHL), David Musil (Třinec, TELH), Michal Moravčík, David Sklenička (obaja Plzeň, TELH), Martin Pláněk (Hradec Králové, TELH), Filip Pyrochta (Liberec, TELH), Michal Jordán (Amur Chabarovsk, KHL), Adam Polášek (HK Soči, KHL)

Útočníci: Roman Červenka (Fribourg, NLA), Robin Hanzl, Andrej Nestrašil (obaja Neftechimik Nižnekamsk, KHL), Radek Faksa (Dallas Stars, NHL), Tomáš Plekanec (Toronto Maple Leafs, NHL), Dominik Kubalík (Ambri-Piotta, NLA.), Dmitrij Jaškin (St. Louis Blues, NHL), Michal Řepík (Sparta Praha, TELH), Martin Kaut (Pardubice, TELH), Roman Horák (Viťaz Podoľsk, KHL), Tomáš Hyka (Chicago Wolves, AHL), Filip Chytil (New York Rangers, NHL), Martin Nečas (Brno, TELH), Robert Kousal (Davos, NLA), David Šťastný (Zlín, TELH)

Fackovacím panákom turnaja nechcelo byť ani Rakúsko. Faktom síce je, že už vypadnúť nemôže, avšak tohtoročné majstrovstvá sveta mu príliš nevyšli. Rakúsko je totiž v skupine A predposledné, na svojom konte má štyri body. V ich neprospech nehovorí ani skóre 10:26.

Švajčiarsko – Rakúsko 3:2 pp
Góly a asistencie: 19. Niederreiter (Corvi), 25. Haas (Scherwey, Müller), 64. Corvi (Niederreiter) – 35. Zwerger (Haudum, Rauchenwald), 47. Ganahl (Schneider)

Rakúsko – Rusko 0:7
Góly a asistencie: 10. Grigorenko, 12. Anisimov, 14. Barabanov (A. Michejev, J. Jakovlev), 24. Grigorenko (Anisimov), 30. Kaprizov (Dacjuk, Dadonov), 38. Mamin (Kaprizov), 54. A. Michejev

Rakúsko – Slovensko 2:4
Góly a asistencie: 2. Lebler (Hofer, Viveiros), 42. Schneider (M. Raffl) – 5. Haščák (Hovorka, Ďaloga), 23. Jurčo (Nagy, Fehérváry), 29. Jaroš (Fehérváry), 60. Krištof

Švédsko – Rakúsko 7:0
Góly a asistencie: 10. Kempe (H. Lindholm), 18. Janmark (Rakell), 23. Rakell (Zibanejad, Janmark), 29. Rakell, 30. Nyquist (Kempe), 48. Zibanejad, 54. Pääjärvi (Jo. Larsson, J. Klingberg)

Francúzsko – Rakúsko 5:2
Góly a asistencie: 10. Fleury (S. Da Costa, Rech), 14. Treille (Texier, Hecquefeuille), 35. Fleury (Auvitu, S. Da Costa), 38. T. Da Costa (Texier, Gallet), 42. Treille (Texier, Hecquefeuille) – 4. Hundertpfund (Heinrich, Schumnig), 32. M. Raffl (Hofer, Heinrich)

Rakúsko – Bielorusko 4:0
Góly a asistencie: 5. Viveiros, 31. Komarek (Unterweger), 35. M. Raffl (Komarek), 40. Zwerger (S. Ulmer)

Nominácia Rakúska na majstrovstvá sveta:

Brankári: David Kickert (Vienna Capitals, EBEL), David Madlener (Klagenfurt, EBEL), Bernhard Starkbaum (Salzburg, EBEL)

Obrancovia: Dominique Heinrich, Layne Viveiros (obaja Salzburg, EBEL), Martin Schumnig, Steven Strong (obaja Klagenfurt, EBEL), Mario Altmann (Linz, EBEL), Patrick Peter (Vienna Capitals, EBEL), Markus Schlacher (Villach, EBEL), Clemens Unterweger (Graz, EBEL), Stefan Ulmer (Lugano, NLA)

Útočníci: Alexander Cijan, Lukas Kainz, Alexander Rauchenwald (všetci Salzburg, EBEL), Fabio Hofer, Brian Lebler, Patrick Spannring (všetci Linz, EBEL), Manuel Ganahl, Thomas Hundertpfund (obaja Klagenfurt, EBEL), Peter Schneider (Vienna Capitals, EBEL), Daniel Woger (Graz, EBEL), Lukas Haudum (Malmö, SHL), Konstantin Komarek (Karlskrona, SHL), Patrick Obrist (Kloten, NLA), Michael Raffl (Philadelphia Flyers, NHL), Dominic Zwerger (Ambri-Piotta, NLA)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:15.

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia