×

VIDEO Poplach v tesnej blízkosti hotela slovenských hokejistov: Zažili evakuáciu na vlastnej koži!

Nákupné stredisko v Kodani, ktoré je asi päťsto metrov od dejiska hokejových MS Royal Arény, museli evakuovať! Stovky ľudí zažili chaos na vlastnej koži a dotklo sa to aj našich hokejistov. Ich hotel sa totiž nachádza len na skok od miesta, kde mal vypuknúť požiar.

Bolo niečo po 17.00 hodine, keď sa v nákupnom centre rozozvučali poplašné alarmy. Hlas v nich upozorňoval na požiar a nabádal ľudí, aby okamžite opustili obchody v trojpodlažnom nákupnom obchode. Návštevníci sa okamžite dali na odchod z centra. Medzi nimi aj dvojica slovenských reprezentantov. 

FOTO Takto bývajú slovenskí hokejisti na šampionáte: Strážia ich policajti so samopalmi!

V stredisku sa totiž nachádzal brankár Marek Čiliak a útočník Marcel Haščák, ktorých sme stretli tesne pred tým, keď za zapol alarm. Na videu je jasne vidieť, že sa nakupujúci chovali pokojne a za pár minút boli všetci vonku. 

Ako to vyzeralo na piatkovom tréningu slovenských hokejistov, si môžete pozrieť TU!

Hasiči sa medzitým pustili do práce, ale našťastie sa verzia o požiari nepotvrdila, no nákupné centrum zostalo ešte polhodinu vyprázdnené. Treba podotknúť, že obchodné stredisko je v tesnej blízkosti hotel Crowne Plaza, kde bývajú slovenskí hokejisti. Hala, kde práve v tej chvíli prebiehal duel medzi Ruskom a Francúzskom, je tiež neďaleko.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Hokejisti v pozore: Na šampionát v Dánsku sa chystá aj armáda TÝCHTO sexi striptérok!

FOTO Slovenskí reprezentanti doma schovávajú sexice: Jeden zbalil sestru druhého hokejistu, ďalší volejbalovú šampiónku

FOTO Zarezané rozkroky tenisových hviezd: Hantuchová či Cibulková to ukázali celému svetu!

Autor: Z Kodane Milan Hanzel a Michal Smrčok
Video
Diskusia