VIDEO Jozef Golonka vyzýva slovenských fanúšikov: Prosím, toto by nebolo dobré!

Slovenskí hokejoví reprezentanti mali v zápase so Švédskom súpera na lopate, no napokon nešťastne prehrali v predĺžení 3:4. Získali sme tak len bod, o dva sme prišli. V tabuľke sú momentálne na štvrtom mieste o bod pred nami Švajčiari, ale naša šanca stále žije.

V zápase s obhajcom titulu sme zistili, že nič nie je nemožné. Podali sme jednoznačne najlepší výkon na šampionáte a dovtedy suverénni Švédi sa nestačili diviť, čo sa to deje. V tomto zápase sme ukázali aj morálnu silu, nakoľko sme z nepriaznivého stavu 1:3 dokázali vyrovnať a posunúť tak duel do predĺženia. Nehovoriac o tom, že sme mohli rozhodnúť aj v riadnom hracom čase, lenže nevyužili sme šance. A na keby sa v hokeji nehrá. Prišli sme tak o dva body, ktoré nám môžu v konečnom účtovaní chýbať, ale ešte nie je koniec!

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie záhadne zmizol: Hľadá ho polícia!

„Nič nie je stratené, po výkone so Švédmi si zaslúžime byť optimistickí. Navyše, nám Rusi sedia a máme s nimi tak šancu získať nejaké body. Videli sme, čo dokázali Česi, prečo by sme to teraz nemohli dokázať aj my,“ zamýšľa sa Jozef Golonka. „Sme hokejový národ a nebolo by dobré, keby sme dopredu mužstvo odpísali. Po zápase so Švédmi nám muselo vzrásť aj sebavedomie a sme stále v hre. Stať sa môže hocičo,“ dodala legenda.