Veľké odhalenie o Schumacherovi: Takto teraz vyzerá!

O mesiac uplynie už 5 rokov odvtedy, čo si bývalý nemecký pilot f1 Michael Schumacher (49) privodil vážne zranenie hlavy pri lyžovaní. Verejnosť nemala prakticky žiadne informácie o jeho zdravotnom stave a nikto okrem jeho rodiny netuší ako sedemnásobný majster sveta vyzerá. Tak tomu bolo až doteraz.

FOTOGRAFIE si môžete pozrieť v našej GALÉRII

V decembri 2013 bývalý nemecký pilot formuly 1 Michael Schumacher počas lyžovania vo francúzskych Alpách utrpel vážne poranenie hlavy a bol v kóme až šesť mesiacov. Rodina požiadala verejnosť o rešpektovanie súkromia a nikto okrem nej nevie, ako sedemnásobný majster sveta v súčasnosti vyzerá.

Až  teraz sa vynorili informácie o jeho stave, ktoré poodhalil v rozhovore pre denník Bild nemecký arcibiskup Georg Gänswein. „Sedel som oproti nemu, chytil som obe jeho ruky a pozrel sa na neho. Jeho tvár je typickou tvárou Michaela Schumachera. Teraz je však trochu plnšia,“ prezradil v týchto dňoch Gänswein, ktorý niekdajšieho šampióna f1 a svojho krajana navštívil pred dvoma rokmi.

„Cítil, že sú okolo neho milujúci ľudia, ktorí sa o neho starajú a, vďakabohu, umožňujú mu udržať si odstup od zvedavej verejnosti,“ dodal arcibiskup. Bližšie správy o 49- ročnej legende motošportu sa na želanie najbližších aj naďalej udržiavajú v prísnej tajnosti.


Môže vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE Šokujúce zmeny vo futbalovej Trnave: Majiteľ Poór: Končím!

Šokujúce odhalenie slávnej tenistky a jej slovenského priateľa: Rozbíja mu manželstvo so svetovou topmodelkou?

FOTO Mýlia si ju s modelkou, na pláži vystavuje svoje prsia: Chorvátska prezidentka sa opäť odviazala!

 

Autor: cim
Video
Diskusia