FOTO Šampión F1 na jachte so svojou láskou: Sexi modelka sa má čím pochváliť

Tagy
+ formula 1
Tipujte s Fortunou

BRATISLAVA - Bývalá hviezda F1 má doma naozaj krásnu ženu. Britský pretekár Jenson Button zobral svoju nádhernú priateľku Brittny Ward na dovolenku ku moru, kde si užívali na luxusnej jachte. Kráska sa odviazala natoľko, že odhalila úplne všetko. V plnej paráde predviedla svoje poprsie, ktoré jej môže závidieť nejedna dáma. Jenson jej sekundoval ako vzorný džentlmen.

FOTO: Tenisová kamarátka Cibulkovej provokuje: Odhalený prsník víťazky Wimbledonu

Svetový šampión v F1 z roku 2009 Jenson Button prežíva šťastné obdobie. Minulý rok ukončil svoje účinkovanie v najprestížnejšej motoristickej súťaži, v ktorej pretekal od roku 2000. Naplno sa tak môže venovať svojej sexi priateľke Brittny Ward. Na luxusnej jachte sa vybrali do Talianska, kde si užívali teplo a otvorené more.

Aj ich však prichytili paparazzi. Zaľúbenci leňošili na palube, kde si vychutnávali slnečné lúče. Odrazu sa však anglická modelka rozhodla, že skúsi teplotu vody. Nepotrebovala na to ani podprsenku, ktorú odhodila. Do popredia okamžite vystúpilo jej ohromujúce poprsie, ktoré len podčiarkovalo Wardovej nádhernú postavu.

 

Zahanbiť sa nenechal ani Jenson. Ten sa zachoval ako správny džentlmen. Ihneď ako sa jeho milá vracala na palubu lode jej podával osušku.

Autor: lum, foto profimedia,sk