FOTO Vlhová na ceremoniáli všetkých šokovala: Keď uvidíte, v čom prišla po medailu, odpadnete!

ARE - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (23) prežíva sezónu ako z rozprávky. Jej najlepší ročník v kariére v piatok podtrhla ziskom striebornej medaily v alpskej kombinácii na svetovom šampionáte vo švédskom Are. Cenný kov si na slávnostný ceremoniál prišla prebrať skutočne v netradičnom outfite a pri pohľade na ňu musel nejednému priaznivcovi prebehnúť mráz po chrbte.

V čom si prišla Vlhová po striebornú medailu? VIAC NÁJDETE TU!

V Are už od začiatku týždňa vládnu poriadne kosy, teploty klesajú neraz pod mínus 10 stupňov Celzia. S chladom a zimou však lyžiari očividne nemajú problémy, čo Vlhová potvrdila po zisku svojej prvej individuálnej medaily na svetovom šampionáte. Keď prišla na slávnostný ceremoniál asi hodinu po pretekoch, mnohým pri pohľade na rodáčku z Liptovského Mikuláša padla sánka!

Vlhovej na pódiu robili spoločnosť aj Wendy Holdenerová a Ranghild Mowinckelová. Holdenerová v kombinácii obhájila zlato spred dvoch rokov a Nórka Mowinckelová sa tešila z bronzu. Tie svojím outfitom zďaleka nepôsobili taký rozruch ako slovenská hviezda, ktorá bude ešte útočiť na medaily v obrovskom a klasickom slalome.

„Som spokojná, to áno, ale s Wendy to bolo také tesné. Takže je tam aj trochu smútku. V konečnom dôsledku však pociťujem šťastie, je to moja prvá medaila. Mám striebro a je to teda skvelý deň,“ povedala Peťa.


Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Toto vám z medailového ceremoniálu Vlhovej neukázali: Neuveríte, čo okrem striebra ešte dostala!

 

FOTO Nečakaná dohra Vlhovej senzačnej medaily: Šok prišiel po pretekoch!

 

Nebezpečné chvíle pre Petru Vlhovú: Moment, ktorý sa vo švédskom Aare takmer premenil na horor!

 

Program MS v lyžovaní 2019: Kedy a v akej disciplíne bude pretekať Petra Vlhová?

Autor: pm
Video
Diskusia