FOTO Fialková sexi ako nikdy doteraz: Mlsný jazýček ukázala priamo pod stromčekom!

Skvelá na trati, krásna mimo nej! Tak sa dá v stručnosti opísať slovenská biatlonistka Paulína Fialková (26), ktorá je v tejto sezóne vo famóznej forme. Rodáčka z Brezna sa na svojom instagrame pochválila fotkou, ktorú musíte vidieť!

Pozrite si sexi záber Fialkovej pod stromčekom TU

Paja, ako biatlonistku prezývajú najbližší a kamaráti, prežila vianočné sviatky doma. Aj keď mala nabitý program, čas na rodinu si našla. Práve pod stromčekom vznikla fotka, ktorá obehla sociálne siete.

Aktuálne druhá pretekárka celkového hodnotenia Svetového pohára na instagram zavesila obrázok, ako sa chváli s vianočným darčekom. Zateplené štýlové topánky si obula len tak ku šortkám. Mala síce hrubý sveter, no aj tak potešila fanúšikov azda viac ako by sa odhalila len v plavkách.

Následne si do príbehu pridala ešte jednu fotografiu, na ktorej propaguje produkt, no záber vznikol počas toho, ako Paulína oblizuje lyžičku. Raz darmo, aj úspešná športovkyňa vie, ako zahrať "na city" mnohých jej sledovateľov.

Pozrite si sexi záber Fialkovej pod stromčekom TU

 

Mohlo by vás zaujímať

SATIRÉN Šokujúce odhalenie z Rytmusovho zápasu. Špinavé praktiky: Ako to mohli Paťovi urobiť?!

Filip Šebo exkluzívne pre Šport24.sk prehovoril o divokom žúre v tatranskom podniku: Takto zareagoval na incident v Tatrách

VIDEO Legendárneho Golonku sa nám takmer podarilo otráviť: Z tohto pôjdete do kolien!

FOTO Njlepšie športové vtipy roku 2018: Zlízol si to Sagan, Weiss a aj hokejisti!

Autor: han
Video
Diskusia