Horúce FOTO najsexi biatlonistiek na svete: Prsia Wiererovej zatienia všetky, úplne nahá Fialková vo vani!

BRATISLAVA - Nepodávajú len skvelé výkony, ale aj dobre vyzerajú. Medzi biatlonistkami by ste v rámci Svetového pohára našli niekoľko krásnych žien, ktoré by sa nestratili ani ako modelky. Už niekoľko rokov je za najkrajšiu biatlonistku považovaná Talianka Dorothea Wiererová (28), no v tvrdej konkurencii sa rozhodne nestratia ani naše dievčatá!

 Horúce zábery nájdete najsexi biatlonistiek nájdete TU!

Talianska kráska Wiererová svoje ladné krivky vystavuje na obdiv veľmi rada a svojím bujným poprsím spôsobí medzi fanúšikmi neraz ošiaľ na sociálnych sieťach. Líderka Svetového pohára sa rozhodne nemá za čo hanbiť a na jej dokonalú postavu sa pozerá veľmi dobre.

Svojej krajanke sa snaží konkurovať aj Lisa Vittozziová, ktorá v nemeckom Oberhofe prežila životný víkend, keď ovládla šprint aj stíhacie preteky a pripísala si vôbec prvé triumfy v SP.

V ničom však nezaostáva ani naša Paulína Fialková, ktorá prežíva životnú sezónu. Aj ona občas fanúšikov, najmä v letných mesiacoch, poteší horúcimi zábermi a pri jednom z nich na sebe nemala vôbec nič - vo vani sedela tak, ako ju stvorila príroda. Rovnako sexi je aj jej sestra Ivona.


Mohlo by vás zaujímať:

Neuveriteľný výkon Kuzminovej: Skvelým behom zničila konkurenciu!

 

FOTO Nečakaná predohra skvelého výsledku Kuzminovej: Neuveríte, čo sa stalo najsexi biatlonistke na trati!

 

FOTO Z Vlhovej sa stáva stroj na peniaze: Pozrite, ako si zarába každé preteky!

 

FOTO Svet sa baví na súperke Vlhovej. Keď zbadala, čo vyviedla Peťa, zostala v šoku!

Autor: spo
Video
Diskusia