Pozrite si nahé FOTO Tiedtkeovej v Playboyi v GALÉRII

Športovci síce tento rok budú mať v olympijskej dedine k dispozícii kondómy, majú však prakticky zakázané ich použiť. Za porušenie hrozia prísne tresty vrátane vylúčenia z hier. Bývalá skokanka do diaľky si však myslí, že organizátori olympiády sú na divoké párty športovcov prikrátki.

„Tento zákaz je pre mňa úsmevný, pretože vôbec nefunguje. Sex je v olympijskej dedine bežná záležitosť,“ hovorí Tiedtkeová pre nemecký denník Bild a pokračuje: „Športovci sú na olympijských hrách na fyzickom vrchole. Keď sa súťaž skončí, chcú uvoľniť energiu. Je tam jedna párty za druhou, nechýba ani alkohol. To sa stáva, keď majú ľudia sex a na olympiáde je veľa ľudí, ktorí sa o to snažia.“

Nemecká exskokanka do diaľky nie je žiadne neviniatko. V minulosti prijala ponuku pánskeho magazínu Playboy, kde sa nechala nafotiť úplne nahá. Tvrdí však, že športovci si užívali sex na olympiáde po zápasoch a súťažiach, nie pred nimi.

„Naše súťaže boli na programe na konci olympiády. Pred nimi by k sexu neprišlo, to bolo ťažké. Tréneri nám hovorili: keď máte sex, telo sa musí po ňom energeticky nabiť, takže by ste to pred súťažami nemali robiť. Po súťažiach pokojne, aj spolubývajúci boli ohľaduplní, keď ste potrebovali izbu pre seba,“ pokračuje Tiedtkeová.

Výrobcovia postelí pre športovcov na olympiáde pripomínajú, že každá z postelí môže uniesť váhu maximálne dvoch ľudí, čo slúži aj ako varovanie pred skupinovým sexom. Tiedtkeová tvrdí, že športovci, ktorí si neužívajú, dúfajú, že z vedľajších izieb nebudú počuť radovánky a párty.

„Vždy počujete párty ostatných športovcov, len ťažko kvôli tomu zaspíte. Sex bol vždy veľká téma, hlavne pred olympiádou. Mojím trénerom však bol môj otec, ktorý bol veľmi prísny. Ak by chcel ísť chlapec so mnou von, najskôr by musel urobiť sto kľukov. Musela som sa stretávať tajne, inak by som nikdy nikoho nestretla. Celá olympijská dedina poznala môj príbeh.“

Susen Tiedtkeová v akcii: