FOTO sexi akvabel v bielizni nájdete TU!

Reprezentantky v sychronizovanom plávaní sa už nevedia dočkať olympiády v Tokiu, no pred jej štartom sa vo svojej domovine postarali o rozruch. Shortman aj Thorpe sa nechali odfotiť vo vyzývavej spodnej bielizni, v ktorej predviedli svoje sexi telá, aby zavreli ústa kritikom. Hoci sa mladé športovkyne mohli vždy pochváliť vypracovanými telami, niektorí si na ich adresu neodpustili hlúpe poznámky. 

Shortman aj Thorpe pre britský The Sun povedali, že ich často mnohí označovali za mužov alebo za príliš svalnaté. Akvabely sa však ani netajili tým, že ak chceli dosiahnuť, museli tomu prispôsobiť všetko a je logické, že tvrdá drina sa odrazí aj na ich celkovom vzhľade. Samy sa označujú za športovkyne s veľkými ramenami, malými prsami a zadkom, čo je v takýchto prípadoch bežné. 

„V plaveckých kostýmoch nič nezakryjete a preto musíme byť spokojné samy so sebou a s našimi postavami. Podľa dnešných trendov by ste mali mať krivky, veľký zadok aj prsia. Aj touto cestou sa snažíme vyslať správu, že je v poriadku, ak nespĺňate aktuálne normy,“ povedala o rok staršia Isabelle Thorpe a jej mladšia kolegyna ju doplnila: „Teraz sa s našimi telami cítime skutočne sebavedomo, čo nebolo vždy samozrejmosťou,“ pridala sa Kate Shortman. O jej slovách svedčia aj zábery v sexi bielizni, navyše obe aj na sociálnych sieťach dokazujú, že sa skutočne nemajú za čo hanbiť. FOTO nájdete TU!