SOBOTA 24. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

2.20   vzpieranie - ženy do 49 kg, skupina B
3.45   strelectvo - finále vzduchová puška ženy
4.00   cestná cyklistika - hromadné preteky muži - /J. SAGAN, L. KUBIŠ/
5.50   vzpieranie - ženy do 49 kg, skupina A
8.30   strelectvo - finále vzduchová pištoľ 10 m muži  /? - TUŽINSKÝ/
9.25   lukostreľba - družstvá    
9.25 o 3. miesto, 9.45 finále
11.18  džudo - ženy do 48 kg 11.18 o 3. miesto, 11.38 finále
11.49  džudo - muži do 60 kg 11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
12.17  šerm - kord ženy - 12.17 o 3. miesto, 13.11 finále
12.44  šerm -  šabľa muži 12.44 o 3. miesto, 13.38 finále
13.30  taekwondo - ženy do 49 kg  13.30 o 3. miesto, 14.30 finále
13.45  taekwondo - muži do 58 kg 13.45 3. miesto, 14.45 finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   stolný tenis dvojhra muži a ženy, kvalifikácia /BALÁŽOVÁ, WANG JANG - podľa žrebu/

2.00   hádzaná muži
2.00 A-skupina: Nórsko - Brazília
4.00 A-skupina: Francúzsko - Argentína
7.15 B-skupina: Švédsko - Bahrajn
9.15 A-skupina: Nemecko - Španielsko
12.30 B-skupina: Portugalsko - Egypt      
14.30 B-skupina: Dánsko - Japonsko

2.00   volejbal muži
2.00 A-skupina:      Taliansko - Kanada
4.05 B-skupina: Brazília - Tunisko
7.20 B-skupina: ROC - Argentína
9.25 A-skupina: Japonsko - Venezuela
12.40 A-skupina: Poľsko - Irán
14.45 B-skupina: USA - Francúzsko

2.30   pozemný hokej muži
2.30 A-skupina: Japonsko - Austrália
3.00 A-skupina: Nový Zéland - India
4.45 B-skupina: Holandsko - Belgicko
5.15 A-skupina: Argentína - Španielsko
11.30 B-skupina: V. Británia - JAR
12.00 B-skupina: Kanada - Nemecko

3.00   športová gymnastika
muži, kvalifikácia - 1. skupina (viacboj, viacboj tímov, bradlá, prostné, kôň na šírku, kruhy, hrazda, preskok)

3.15   3x3 basketbal
ženy, základná fáza:
ROC - Japonsko
Čína - Rumunsko
ROC - Čína
Rumunsko - Japonsko

4.00   tenis
muži a ženy, dvojhra, štvorhra - 1. kolo /GOMBOS, KLEIN, POLÁŠEK-KLEIN - podľa žrebu/

4.20   stolný tenis
mix, osemfinále /BALÁŽOVÁ-PIŠTEJ/

4.35   3x3 basketbal
muži, základná fáza
Poľsko - Lotyšsko
Čína - Srbsko
ROC - Čína
Srbsko - Holandsko

6.00   strelectvo
kvalifikácia vzduchová pištoľ 10 m muži /TUŽINSKÝ/

7.00   vodné pólo ženy
7.00 B-skupina:      Japonsko - USA
8.30 A-skupina: Kanada - Austrália
11.20 A-skupina: JAR - Španielsko
12.50 B-skupina:  Čína - ROC

7.15   stolný tenis:
dvojhra muži a ženy, 1. kolo /? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/

7.30   športová gymnastika
muži, kvalifikácia - 2. skupina

9.30   futbal ženy
9.30 E-skupina: Čile - Kanada
10.00 F-skupina: Čína - Zambia
10.30 G-skupina: Švédsko - Austrália
12.30 E-skupina: Japonsko - V. Británia
13.00 F-skupina: Holandsko - Brazília
13.30 G-skupina: Nový Zéland - USA

10.30  3x3 basketbal
ženy, základná fáza:
Taliansko - Mongolsko
USA - Francúzsko
Mongolsko - USA
Francúzsko - Taliansko

11.40  3x3 basketbal
muži, základná fáza:
Lotyšsko - Belgicko
Japonsko - Poľsko
Holandsko - ROC
Belgicko - Japonsko

12.00  plávanie
rozplavby:
400 m polohovka muži /NAGY/
400 m polohovka ženy
400 m voľný spôsob muži
4 x 100 m voľný spôsob ženy
100 m prsia muži
100 m motýlik ženy   12.30  športová gymnastika
muži, kvalifikácia - 3. skupina   

13.45  pozemný hokej ženy
13.45 A-skupina: Holandsko - India
14.15 A-skupina: Írsko - JAR

NEDEĽA, 25. júla

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.30   plávanie
finále:
      400 m polohovka muži /? - NAGY/
      400 m polohovka ženy
      400 m voľný spôsob muži
      4 x 100 m voľný spôsob ženy

4.15   strelectvo
      finále vzduchovej pištoľ ženy

4.50   vzpieranie
      muži do 67 kg a do 61 kg, B-skupina
5.30   skejtbording
      muži, finále disciplína street

6.00   cestná cyklistika
      hromadné preteky ženy

8.00   skoky do vody
      synchro skoky z 3 m dosky ženy

8.30   strelectvo
      finále vzduchová puška 10 m muži /JÁNY/

8.50   vzpieranie
       muži do 61 kg, A-skupina

9.15   lukostreľba
      družstvá ženy
      9.15 o 3. miesto, 9.40 finále

11.18  džudo
      ženy do 52 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále

11.49  džudo
      muži do 66 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále

12.50  vzpieranie
       muži do 67 kg, A-skupina

12.50  šerm
      fleuret ženy
      12.50 o 3. miesto, 13.45 finále

13.20  šerm
      kord muži
      13.20 o 3. miesto, 14.15 finále

13.30  taekwondo
      ženy do 57 kg
      13.30 o 3. miesto, 14.30 finále

13.45  taekwondo
      muži do 68 kg
      13.45 o 3. miesto, 14.45 finále

23.30  triatlon
      súťaž mužov

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   strelectvo
      skeet ženy, kvalifikácia 1. deň /BARTEKOVÁ/

2.00   hádzaná ženy
      2.00 A-skupina: Holandsko - Japonsko
      4.00 B-skupina: ROC - Brazília
      7.15 A-skupina: Čierna Hora - Angola
      9.15 A-skupina: Nórsko - Kórejská rep.
      12.30 B-skupina: Švédsko - Španielsko
      14.30 B-skupina: Maďarsko - Francúzsko

2.00   volejbal ženy
      2.00 B-skupina: ROC - Taliansko
      4.05 B-skupina: USA - Argentína
      7.20 A-skupina: Srbsko - Dominikánska rep.
      9.25 B-skupina: Čína - Turecko
      12.40 A-skupina: Japonsko - Keňa
      14.45 A-skupina: Brazília - Kórejská rep.

2.30   športová gymnastika
      ženy, kvalifikácia - 1. skupina  (viacboj, viacboj tímov, bradlá, prostné, preskok, kladina) /MOKOŠOVÁ - počas dňa podľa žrebu/

2.30   pozemný hokej ženy
      2.30 A-skupina: V. Británia - Nemecko
      3.00 B-skupina: Austrália - Španielsko
      4.45 B-skupina: Japonsko - Čína
      5.15 B-skupina: Nový Zéland - Argentína

3.00   stolný tenis
      mix, štvrťfinále /? - BALÁŽOVÁ-PIŠTEJ/

3.00   basketbal muži
      3.00 A-skupina: Irán - Česko
      6.40 B-skupina: Nemecko - Taliansko
      10.30 B-skupina: Austrália - Nigéria
      14.00 A-skupina: Francúzsko - USA

3.00   vodné pólo muži
      3.00 A-skupina: JAR - Taliansko
      4.30 A-skupina: Maďarsko - Grécko
      7.00 A-skupina: USA - Japonsko
      8.30 B-skupina: Austrália - Čierna Hora
      11.20 B-skupina: Srbsko - Španielsko
      12.50 B-skupina: Chorvátsko - Kazachstan

3.15   3x3 basketbal
       ženy, základná fáza:
      Japonsko - Mongolsko
      Rumunsko - Taliansko
      Mongolsko - ROC
      Čína - Taliansko

4.00   tenis
      muži a ženy, dvojhra, štvorhra - 1. kolo /GOMBOS, KLEIN, POLÁŠEK-KLEIN - podľa žrebu/

4.25   športová gymnastika
      ženy, kvalifikácia - 2. skupina

4.35   3x3 basketbal
      muži, základná fáza:
      ROC - Belgicko
      Poľsko - Srbsko
      Čína - Lotyšsko
      Srbsko - Belgicko

6.00   strelectvo
      vzduchová puška 10 m muži, kvalifikácia /JÁNY/

6.00   vodný slalom
      6.00 C1 muži, kvalifikácia 1. kolo /BEŇUŠ/
      6.47 K1 ženy, kvalifikácia 1. kolo /MINTÁLOVÁ/
      7.57 C1 muži, kvalifikácia 2. kolo /BEŇUŠ/
      8.45 K1 ženy, kvalifikácia 2. kolo /MINTÁLOVÁ/

7.00   stolný tenis
      dvojhra muži a ženy - 2. kolo /? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/

8.10   športová gymnastika
      ženy, kvalifikácia - 3. skupina

9.30   futbal muži
      9.30 C-skupina: Egypt - Argentína
      10.00 A-skupina: Francúzsko - JAR
      10.00 B-skupina: Nový Zéland - Honduras
      10.30 D-skupina: Brazília - Pobrežie Slonoviny
      12.30 C-skupina: Austrália - Španielsko
      13.00 A-skupina: Japonsko - Mexiko
      13.00 B-skupina: Rumunsko - Kórejská rep.
      13.30 D-skupina: Saudská Arábia - Nemecko   10.20   športová gymnastika
      ženy, kvalifikácia - 4. skupina

10.30  3x3 basketbal
      ženy, základná fáza:
      Rumunsko - USA
      Japonsko - Francúzsko
      Čína - Francúzsko
      ROC - USA

11.30  pozemný hokej muži
      11.30 A-skupina: India - Austrália
      12.00 A-skupina: Japonsko - Argentína
      13.45 A-skupina: Španielsko - Nový Zéland
      14.15 B-skupina: JAR - Holandsko

11.40  3x3 basketbal
      muži, základná fáza:
      ROC - Poľsko
      Japonsko - Holandsko
      Holandsko - Čína
      Lotyšsko - Japonsko

12.00  plávanie
      rozplavby:
      100 m znak muži
      12.59 100 m prsia ženy /PODMANÍKOVÁ/
      200 m voľný spôsob muži
      100 m znak ženy
      štafeta 4 x 100 m voľný spôsob muži

12.00   bedminton
      ženy, základná F-skupina /s účasťou Repiskej/:
      Liová (Kan.-9) - Sotomayorová (Guat.)

13.00  stolný tenis
      mix, štvrťfinále /? - BALÁŽOVÁ-PIŠTEJ/

13.20   športová gymnastika
      ženy, kvalifikácia - 5. skupina

PONDELOK 26. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.30   plávanie
      finále:
      100 m motýlik ženy
      100 m prsia muži
      400 m voľný spôsob ženy
      4 x 100 m voľný spôsob muži

5.30   skejtbording
      ženy, finále disciplíny street

6.50   vzpieranie
      ženy do 55 kg, skupina B

7.50   strelectvo
      finále skeet ženy /? - BARTEKOVÁ/

8.00   horská cyklistika
      preteky mužov

8.00   skoky do vody
      synchronizované skoky z 10 m veže muži

8.45   vodný slalom
      finále C1 muži /? - BEŇUŠ/

8.50   strelectvo
      finále skeet muži

9.15   lukostreľba
      družstvá muži
      9.15 o 3. miesto, 9.40 finále

11.18  džudo
      ženy do 57 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále

11.49  džudo
      muži do 73 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále

12.00  športová gymnastika
      finále viacboja družstiev muži

12.50  vzpieranie
      ženy do 55 kg, skupina A

12.57  šerm
      šabľa ženy
      12.57 o 3. miesto, 13.56 finále

13.00  stolný tenis
      mix
      13.00 o 3. miesto, 14.00 finále  /? - BALÁŽOVÁ-PIŠTEJ/

13.24  šerm
      fleuret muži
     13.24 o 3. miesto, 14.23 finále

13.30  taekwondo
      ženy do 67 kg
      13.30 o 3. miesto, 14.30 finále

13.45  taekwondo
      muži do 80 kg
      13.45 o 3. miesto, 14.45 finále

23.30  triatlon
      súťaž žien

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   strelectvo
      skeet ženy, kvalifikácia 2. deň /BARTEKOVÁ/

2.00   volejbal muži
      2.00 A-skupina: Irán - Venezuela
      4.05 B-skupina: USA - ROC
      7.20 A-skupina: Poľsko - Taliansko
      9.25 B-skupina: Francúzsko - Tunisko
      12.40 A-skupina: Japonsko - Kanada
      14.45 B-skupina: Brazília - Argentína

2.00   hádzaná muži
      2.00 A-skupina: Brazília - Francúzsko
      4.00 A-skupina: Argentína - Nemecko
      7.15 B-skupina: Egypt - Dánsko
      9.15 A-skupina: Španielsko - Nórsko
      12.30 B-skupina: Bahrajn - Portugalsko
      14.30 B-skupina: Japonsko - Švédsko

2.30   pozemný hokej muži
      2.30 B-skupina: Nemecko - Belgicko
      4.45 B-skupina: V. Británia - Kanada

3.00   stolný tenis
      dvojhra, 2. kolo
      /? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/

3.00   basketbal ženy
      3.00 A-skupina: Kórejská rep. - Španielsko
      10.20 A-skupina: Srbsko - Kanada

3.00   pozemný hokej ženy
      3.00 A-skupina: Holandsko - Írsko
      5.15 B-skupina: Austrália - Čína
      11.30 A-skupina: JAR - V. Británia
      12.00 B-skupina: Argentína - Španielsko
      13.45 B-skupina: Japonsko - N. Zéland
      14.15 A-skupina: Nemecko - India

3.15   3x3 basketbal ženy
      ženy, základná fáza
      Japonsko - Čína
      Mongolsko - Rumunsko
      Rumunsko - ROC
      Taliansko - Japonsko
      Francúzsko - Mongolsko
      Taliansko - USA
      USA - Čína
      Francúzsko - ROC

3.37   plávanie
      semifinále:
      200 m voľný spôsob muži
      100 m prsia ženy /? - PODMANÍKOVÁ/
      100 m znak muži
      100 m znak ženy

4.00   tenis
      dvojhry 2. kolo, štvorhry osemfinále /? - GOMBOS, KLEIN, POLÁŠEK-KLEIN/

4.35   3x3 basketbal
      muži, základná fáza
      Belgicko - Čína
      Srbsko - Japonsko
      Japonsko - ROC
      Lotyšsko - Srbsko
      Holandsko - Belgicko
      Poľsko - Čína
      ROC - Lotyšsko
      Holandsko - Poľsko
       5.36   box
      muži do 75 kg, 1. kolo /CSEMEZ/

6.40   basketbal muži
      6.40 C-skupina: Argentína - Slovinsko
      14.00 C-skupina: Japonsko - Španielsko Uhr

7.00   vodný slalom
      C1 muži, semifinále  /BEŇUŠ/

7.00   vodné pólo ženy
      7.00 B-skupina: USA - Čína
      8.30 B-skupina: ROC - Maďarsko
      11.20 A-skupina: Austrália - Holandsko
      12.50 A-skupina: Španielsko - Kanada

7.30   stolný tenis
      dvojhra, 3. kolo /? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/

11.40  bedminton
      ženy, základná F-skupina:
      REPISKÁ - Sotomayorová (Guat.)

12.00  plávanie
      rozplavby:
      200 m voľný spôsob ženy
      12.29 200 m motýlik muži /NAGY/
      200 m polohovka ženy
      1500 m voľný spôsob ženy

UTOROK 27. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

2.20   vzpieranie
      ženy do 49 kg, skupina B
2.58   veslovanie
      párová štvorka muži, finále
       3.10   veslovanie
      párová štvorka ženy, finále
3.30   plávanie
      finále:
      100 m prsia žien /? - PODMANÍKOVÁ/
      100 m znak mužov
      100 m znak žien
      200 m v.sp. mužov
4.00   strelectvo
      finále mix vzduchová pištoľ 10 m
4.50   vzpieranie
      ženy do 64 kg, skupina B
      ženy do 59 kg, skupina B
6.00   softbal
      ženy o 3. miesto
8.00   horská cyklistika
      ženy cross-country
8.00   skoky do vody
      synchronizované skoky z 10 m veže ženy
8.15   strelectvo
      finále mix vzduchová puška 10 m
8.50   vzpieranie
      ženy do 49 kg, skupina A
9.00   vodný slalom
      finále K1 ženy /? - MINTÁLOVÁ/
10.30  jazdectvo
      finále drezúra tímová súťaž
11.18  džudo
      ženy do 63 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále
11.30  šerm
      kord družstvá ženy
      11.30 o 3. miesto,  12.30 finále
11.49  džudo
      muži do 81 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
12.45  športová gymnastika
      finále viacboja družstiev žien
12.50  vzpieranie
      ženy do 63 kg, skupina A
       13.00  softbal
      finále ženy
13.30  taekwondo
      ženy nad 67 kg
      13.30 o 3. miesto, 14.30 finále
13.45  taekwondo
      muži nad 80 kg
      13.45 o 3. miesto, 14.45 finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   volejbal ženy
      2.00 B-skupina: ROC - Argentína
      4.05 B-skupina: Čína - USA
      7.20 A-skupina: Japonsko - Srbsko
      9.25 B-skupina: Taliansko - Turecko
      12.40 A-skupina: Brazília - Dominikánska rep.
      14.45 A-skupina: Kórejská rep. - Keňa
2.00   hádzaná ženy
      2.00 A-skupina: Japonsko - Čierna Hora
      4.00 B-skupina: Brazília - Maďarsko
      7.15 B-skupina: Švédsko - ROC
      9.15 A-skupina: Kórejská rep. - Holandsko
      12.30 A-skupina: Angola - Nórsko
      14.30 B-skupina: Francúzsko - Španielsko
2.30   pozemný hokej muži
      2.30 A-skupina: Argentína - Austrália
      3.00 A-skupina: India - Španielsko
      4.45 A-skupina: Japonsko - N. Zéland
      5.15 B-skupina: Nemecko - V. Británia
      11.30 B-skupina: Belgicko - JAR
      13.45 B-skupina: Holandsko - Kanada
2.56   lukostreľba
      ženy, 1. kolo /BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/
3.00   basketbal ženy
      3.00 B-skupina: Japonsko - Francúzsko
      6.40 B-skupina: Nigéria - USA
      10.20 C-skupina: Austrália - Belgicko
      14.00 C-skupina: Portoriko - Čína
3.00   vodné pólo muži
      3.00 A-skupina: JAR - USA
      4.30 B-skupina: Čierna Hora - Španielsko
      7.00 B-skupina: Kazachstan - Srbsko
      8.30 A-skupina: Taliansko - Grécko
      11.20 A-skupina: Japonsko - Maďarsko
      12.50 B-skupina: Austrália - Chorvátsko
3.35   lukostreľba
      ženy, 2. kolo /? - BARÁNKOVÁ/
3.30   plávanie
      semifinále:
      200 m voľný spôsob ženy
      200 m motýlik muži /? - NAGY/
      200 m polohovka ženy
4.00   tenis
      dvojhra ženy osemfinále, štvorhry štvrťfinále /? - POLÁŠEK-KLEIN/
6.30   3x3 basketbal
      ženy, základná fáza
      USA - Japonsko
      Čína - Mongolsko
      Francúzsko - Rumunsko
      ROC - Taliansko
7.00   vodný slalom
      K1 ženy, semifinále /? - MINTÁLOVÁ/
7.40   3x3 basketbal
      muži, základná fáza
      Belgicko - Poľsko
      Čína - Japonsko
      Srbsko - ROC
      Lotyšsko - Holandsko
9.30   stolný tenis
      dvojhra osemfinále muži, ženy /? - BALÁŽOVÁ, WANG JANG/
10.00  futbal ženy
      10.00 G-skupina: N. Zéland - Švédsko
      10.00 G-skupina: USA - Austrália
      13.00 E-skupina: Čile - Japonsko
      13.00 E-skupina: Kanada - V. Británia
      13.30 F-skupina: Holandsko - Čína
      13.30 F-skupina: Brazília - Zambia
10.30  ragby muži
      štvrťfinále
12.02  plávanie
      rozplavby:
      100 m voľný spôsob muži
      200 m motýlik ženy
      200 m prsia muži
      4 x 200 m voľný spôsob muži
      800 m voľný spôsob muži
13.30  3x3 basketbal
      ženy, štvrťfinále
14.00  3x3 basketbal
      muži, štvrťfinále

STREDA 28. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

1.00   surfing
      shortboard ženy
      1.00 o 3. miesto, 2.30 finále
1.45   surfing
      shortboard muži
      1.45 o 3. miesto, 3.15 finále
2.18   veslovanie
      finále dvojskif ženy
2.30   veslovanie
      finále dvojskif muži
2.50   veslovanie
      finále párová štvorka ženy
3:10   veslovanie
      finále párová štvorka muži
3.41   plávanie
      finále:
      200 m voľný spôsob ženy
      200 m motýlik muži /? - NAGY/
      200 m polohovka ženy
      1500 m voľný spôsob ženy
      4 x 200 m voľný spôsob muži
4.30   cestná cyklistika
      časovka jednotlivcov ženy
6.50   vzpieranie
      muži do 73 kg, skupina B
7.00   cestná cyklistika
      časovka jednotlivcov muži /J. SAGAN, KUBIŠ/
8.00   skoky do vody
      synchronizované skoky z 3 m dosky muži
10.30  jazdectvo
      finále drezúra jednotlivci
10.30  ragby muži
      10.30 o 3. miesto, 11.00 finále
11.18  džudo
      ženy do 70 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále
11.30  šerm
      šabľa družstvá
      11.30 o 3. miesto,  12.30 finále
11.49  džudo
      muži do 90 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
12.15  športová gymnastika
      finále viacboj mužov
12.50  vzpieranie
      muži do 73 kg, skupina A
13.45  3x3 basketbal
      ženy:
      13.45 o 3. miesto, 14.55 finále
14.15  3x3 basketbal
      muži:
      14.15 o 3. miesto, 15.25 finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   strelectvo
      trap ženy, kvalifikácia 1. deň /REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/
2.00   volejbal muži
      2.00 A-skupina: Kanada - Irán
      4.05 B-skupina: USA - Tunisko
      7.20 B-skupina: Argentína - Francúzsko
      9.25 A-skupina: Poľsko - Venezuela
      12.40 A-skupina: Japonsko - Taliansko
      14.45 B-skupina: Brazília - ROC
2.00   hádzaná muži
      2.00 B-skupina: Dánsko - Bahrajn
      4.00 B-skupina: Švédsko - Portugalsko
      7.15 B-skupina: Japonsko - Egypt
      9.15 A-skupina: Nórsko - Argentína
      12.30 A-skupina: Brazília - Španielsko
      14.30 A-skupina: Francúzsko - Nemecko
2.25   strelectvo
      trap muži, kvalifikácia 1. deň /KOVAČÓCY, VARGA/
2.30   pozemný hokej ženy
      2.30 A-skupina: Holandsko - JAR
      3.00 A-skupina: V. Británia - India
      4.45 B-skupina: N. Zéland - Španielsko
      5.15 A-skupina: Nemecko - Írsko
      11.30 B-skupina: Japonsko - Austrália
      12.00 B-skupina: Argentína - Čína
2.56   lukostreľba
      ženy 1. kolo /BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/
3.00   stolný tenis
      dvojhra ženy štvrťfinále /? - BALÁŽOVÁ/
3.00   basketbal muži
      3.00 B-skupina: Nigéria - Nemecko
      6.40 A-skupina: USA - Irán
      10.20 B-skupina: Taliansko - Austrália
      14.00 A-skupina: Česko - Francúzsko
3.30   plávanie
      semifinále:
      100 m voľný spôsob muži
      200 m motýlik ženy
      200 m prsia muži
3.35   lukostreľba
      ženy 2. kolo /? - BARÁNKOVÁ/
4.00   stolný tenis
      dvojhra muži štvrťfinále /? - JANG WANG/
4.00   tenis
      dvojhra muži osemfinále /? - GOMBOS, KLEIN/
      dvojhra ženy štvrťfinále
      štvorhra muži semifinále /? - POLÁŠEK-KLEIN/
      miešaná štvorhra osemfinále
04.00  bedminton
      ženy, základná F-skupina:
      Liová (Kan.-9) - REPISKÁ
4.00   ragby muži
      semifinále (4.00 a 4.30)
6.00   vodný slalom
      6.00 C1 ženy, kvalifikácia 1. kolo /ŠKÁCHOVÁ/
      6.47 K1 muži, kvalifikácia 1. kolo /GRIGAR/
      7.57 C1 ženy, kvalifikácia 2. kolo /ŠKÁCHOVÁ/
      8.45 K1 muži, kvalifikácia 1. kolo /GRIGAR/
7.00   vodné pólo ženy
      7.00 B-skupina: Maďarsko - USA
      8.30 A-skupina: Kanada - JAR
      11.20 B-skupina: Čína - Japonsko
      12.50 A-skupina: Holandsko - Španielsko
7.30   šerm
      šabľa muži družstvá, o 5. miesto
10.00  ragby
      muži, o 5. miesto
10.00  futbal muži
      10.00 D-skupina: Saudská Arábia - Brazília
      10.00 D-skupina: Nemecko - Pobrežie Slonoviny
      10.30 B-skupina: Rumunsko - N. Zéland
      10.30 B-skupina: Kórejská rep. - Honduras
      13.00 C-skupina: Austrália - Egypt
      13.00 C-skupina: Španielsko - Argentína
      13.30 A-skupina: Francúzsko - Japonsko
      13.30 A-skupina: JAR - Mexiko
10.00  3x3 basketbal
      ženy, semifinále (10.00 a 11.10)
10.30  3x3 basketbal
      ženy, semifinále (10.30 a 11.40)
12.00  plávanie
      rozplavby:
      100 m voľný spôsob ženy
      200 m znak muži
      12.52 200 m prsia ženy /PODMANÍKOVÁ/
      200 m polohovka muži
      4 x 200 m voľný spôsob ženy
13.45  pozemný hokej muži
      13.45 A-skupina: Japonsko - Španielsko
      14.15 A-skupina: Austrália - N. Zéland

ŠTVRTOK 29. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

2.18   veslovanie
      finále dvojky bez kormidelníka muži
2.30   veslovanie
      finále dvojky bez kormidelníka ženy
2.50   veslovanie
      finále dvojskifu ľahkých váh muži
3.10   veslovanie
      finále dvojskifu ľahkých váh ženy
3.30   plávanie
      finále:
      800 m voľný spôsob muži
      200 m prsia muži
      200 m motýlik ženy
      100 m voľný spôsob muži
      4 x 200 m voľný spôsob ženy
7.30   strelectvo
      finále trap ženy /? - REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/
8.30   strelectvo
      finále trap muži /? -KOVAČÓCY, VARGA/
8.45   vodný slalom
      finále C1 ženy /? - ŠKÁCHOVÁ/
11.18  džudo
      ženy do 78 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále
11.30  šerm
      fleuret družstvá ženy
      11.30 o 3. miesto, 12.55 finále
11.49  džudo
      muži do 100 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
12.50  športová gymnastika
      finále viacboja žien /? - MOKOŠOVÁ/
13.00  stolný tenis
      dvojhra žien
      13.00 o 3. miesto, 14.00 finále  /? - BALÁŽOVÁ/

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      muži 1. kolo /SABBATINI/
2.00   bedminton
      ženy osemfinále      /? - REPISKÁ/  miešaná štvorhra semifinále
2.00   strelectvo
      trap ženy, kvalifikácia 2. deň /REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, ŠPOTÁKOVÁ/
2.00   volejbal ženy
      2.00 B-skupina: Taliansko - Argentína
      4.05 A-skupina: Kórejská rep. - Dominikánska rep.
      7.20 A-skupina: Srbsko - Keňa
      9.25 B-skupina: Čína - ROC
      12.40 A-skupina: Japonsko - Brazília
      14.45 B-skupina: USA - Turecko
2.00   hádzaná ženy
      2.00 A-skupina: Holandsko - Angola
      4.00 B-skupina: Španielsko - Brazília
      7.15 A-skupina: Japonsko - Kórejská rep.
      9.15 A-skupina: Čierna Hora - Nórsko
      12.30 B-skupina: Maďarsko - ROC
      14.30 B-skupina: Švédsko - Francúzsko
2.56   lukostreľba
      ženy 1. kolo /BARÁNKOVÁ - podľa nasadenia/
2.30   pozemný hokej muži
      2.30 A-skupina: India - Argentína
      3.00 B-skupina: Belgicko - Kanada
      4.45 B-skupina: JAR - Nemecko
      5.15 B-skupina: Holandsko - V. Británia
2.50   strelectvo
      trap muži, kvalifikácia 2. deň  /KOVAČÓCY, VARGA/
3.00   basketbal ženy
      3.00 A-skupina: Kanada - Kórejská rep.
      10.20 A-skupina: Španielsko - Srbsko
3.00   vodné pólo muži
      3.00 A-skupina: Maďarsko - JAR
      4.30 B-skupina: Španielsko - Kazachstan
      7.00 A-skupina: USA - Taliansko
      8.30 B-skupina: Chorvátsko - Čierna Hora
      11.20 A-skupina: Grécko - Japonsko
      12.50 B-skupina: Srbsko - Austrália
3.35   lukostreľba
      ženy 2. kolo  /? - BARÁNKOVÁ/
3.53   plávanie
      semifinále:
      100 m voľný spôsob ženy
      200 m znak muži
      4.54 200 m prsia ženy /? - PODMANÍKOVÁ/
      200 m polohovka muži
4.00   box
      muži do 75 kg, osemfinále (zápasy 4.00 až 5.00 a 10.00 až 11.00) /? - CSEMEZ/  
4.00   tenis
      dvojhra ženy, semifinále
      dvojhra muži, štvrťfinále /? - GOMBOS, KLEIN/
      štvorhra ženy, semifinále
      miešaná štvorhra, štvrťfinále
4.00   stolný tenis
      dvojhra ženy, semifinále  /? - BALÁŽOVÁ/
6.40   basketbal muži
      6.40 C-skupina: Slovinsko - Japonsko
      14.00 C-skupina: Španielsko - Argentína
6.55   šerm
      fleuret družstvá ženy, semifinále
7.00   vodný slalom
      C1 ženy, semifinále /? - ŠKÁCHOVÁ/
8.00   stolný tenis
      muži dvojhra, semifinále /? - JANG WANG/
11.30  pozemný hokej ženy
      11.30 B-skupina: Španielsko - Čína
      12.00 A-skupina: V. Británia - Holandsko
      13.45 B-skupina: Japonsko - Argentína
      14.15 B-skupina: N. Zéland - Austrália
12.02  plávanie
      rozplavby:
      800 m voľný spôsob ženy
      100 m motýlik muži
      200 m znak ženy
      4 x 100 m polohovka mix

PIATOK 30. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

2.00   bedminton
      miešaná štvorhra
      2.00 o 3. miesto,  8.30 finále
2.33   veslovanie
      finále skif ženy, muži
3.05   veslovanie
      finále osemveslica muži, ženy
3.41   plávanie
      finále:
      200 m prsia ženy /? - PODMANÍKOVÁ/
      200 m znak muži
      100 m voľný spôsob ženy
      200 m polohovka muži
4.40   cyklistika BMX
      finále muži, ženy
5.00   tenis
      štvorhra muži, finále a o 3. miesto  /? - POLÁŠEK-KLEIN/
7.00   strelectvo
      rýchlopaľná pištoľ 25 m ženy
7.50   skoky na trampolíne
      finále ženy
9.00   vodný slalom
      finále K1 muži /? - GRIGAR/
9.30  lukostreľba
      súťaž jednotlivcov ženy
      9.30 o 3. miesto, 9.45 finále /? - BARÁNKOVÁ/
11.18  džudo
      ženy nad 78 kg
      11.18 o 3. miesto, 11.38 finále
11.30  šerm
      kord družstvá muži
      11.30 o 3. miesto, 12.30 finále
11.49  džudo
      muži nad 100 kg
      11.49 o 3. miesto, 12.09 finále
13.00  stolný tenis
      dvojhra muži
      13.00 o 3. miesto, 14.00 finále /? - JANG WANG/
13.30  atletika
      10.000 m muži

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      muži, 2. kolo /SABBATINI/
2.00   bedminton
      ženy, štvrťfinále /? - REPISKÁ/
2.00   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      3000 m prek. muži
      výška muži
      disk muži
      2.55 800 m ženy /GAJANOVÁ/
      400 m prek. muži
      100 m ženy
2.00   volejbal muži
      2.00 A-skupina: Kanada - Venezuela
      4.05 B-skupina: Brazília - USA
      7.20 A-skupina: Japonsko - Poľsko
      9.25 B-skupina: Argentína - Tunisko
      12.40 A-skupina: Taliansko - Irán
      14.45 B-skupina: ROC - Francúzsko
2.00   hádzaná muži
      2.00 A-skupina: Argentína - Brazília
      4.00 B-skupina: Bahrajn - Japonsko
      7.15 A-skupina: Francúzsko - Španielsko
      9.15 B-skupina: Švédsko - Egypt
      12.30 B-skupina: Portugalsko - Dánsko
      14.30 A-skupina: Nemecko - Nórsko
2.30   lukostreľba
      ženy, osemfinále /? - BARÁNKOVÁ/
2.30   pozemný hokej ženy
      2.30 A-skupina: JAR - Nemecko
      4.45 A-skupina: Írsko - India
3.00   basketbal ženy
      3.00 C-skupina: Belgicko - Portoriko
      6.40 B-skupina: USA - Japonsko
      10.20 B-skupina: Francúzsko - Nigéria
      14.00 C-skupina: Čína - Austrália
3.00   pozemný hokej muži
      3.00 A-skupina: Austrália - Španielsko
      5.15 B-skupina: Kanada - JAR
      11.30 A-skupina: Japonsko - India
      12.00 A-skupina: Argentína - N. Zéland
      13.45 B-skupina: Nemecko - Holandsko
      14.15 B-skupina: Belgicko - V. Británia
3.30   plávanie
      semifinále:
      100 m motýlik muži
      200 m znak ženy
       4.00   tenis
      miešaná štvorhra, semifinále
5.00   tenis
      dvojhra muži, semifinále /? - GOMBOS, KLEIN/
7.00   vodný slalom
      K1 muži, semifinále /? - GRIGAR/
7.00   vodné pólo ženy
      7.00 A-skupina: JAR - Holandsko
      8.30 B-skupina: USA -ROC
      11.20 B-skupina: Japonsko - Maďarsko
      12.50 A-skupina: Španielsko - Austrália
7.45   lukostreľba
      ženy, štvrťfinále/? - BARÁNKOVÁ/
8.45   lukostreľba
      ženy, semifinále /? - BARÁNKOVÁ/
10.00  futbal ženy
      štvrťfinále (10.00, 11.00, 12.00 a 13.00)
10.30  ragby ženy
      štvrťfinále (10.30, 11.00, 11.30 a 12.00)
12.00  plávanie
      rozplavby:      
      50 m voľný spôsob muži
      50 m voľný spôsob ženy
      1500 m voľný spôsob muži
      4 x 100 m polohovka ženy
      4 x 100 m polohovka muži
12.00  atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      5000 m ženy
      trojskok ženy
      guľa ženy
      4 x 400 m mix

SOBOTA 31. JÚLA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

0.30   triatlon
      miešaná štafeta
3.30   plávanie
      finále:
      100 m motýlik muži
      200 m znak ženy
      800 m voľný spôsob ženy
      miešaná štafeta 4 x 100 m polohovka
4.50   vzpieranie
      muži do 96 kg, skupina B
      muži do 81 kg, skupina B
5.00   tenis
      dvojhra ženy, finále a o 3 . miesto
      dvojhra muži, o 3 . miesto /? - GOMBOS, KLEIN/
      štvorhra ženy, o 3 . miesto
      miešaná štvorhra, o 3 . miesto
6.30   strelectvo
      trap mix
      6.30 o 3. miesto, 7.00 finále /? - REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, VARGA, KOVAČÓCY, ŠPOTÁKOVÁ/
6.39   box
      ženy do 57 kg
      6.39 prvé semifinále, 12.39 druhé semifinále
7.30   jachting
      windsurfing RS:X ženy, muži
7.50   skoky na trampolíne
      finále muži
8.50   vzpieranie
      muži do 81 kg, skupina A
9.00   strelectvo
      finále ľubovoľná malokalibrovka 3x40 - ženy
9.30   lukostreľba
      súťaž jednotlivcov muži
      9.30 o 3. miesto, 9.45 finále
10.00  džudo
      miešané družstvá
      10.00 o 3. miesto, 11.30 finále
10.30  ragby
      ženy
      10.30 o 3. miesto, 11.00 finále
11.00  bedminton
      štvorhra muži
      finále a o 3. miesto
11.30  šerm
      šabľa družstvá ženy
      11.30 o 3. miesto, 12.30 finále
12.50  vzpieranie
      muži do 96 kg, skupina A
13.15  atletika
      finále:
      13.15 disk muži
      14.35 miešaná štafeta 4 x 400 m
      14.50 100 m ženy

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      muži, 3. kolo /SABBATINI/
2.00   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      400 m prek. ženy /ZAPLETALOVÁ/
      disk ženy
      žrď muži
      800 m muži
      100 m prek. ženy
      100 m muži
2.00   strelectvo
      trap mix, kvalifikácia /REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, VARGA, KOVAČÓCY, ŠPOTÁKOVÁ/
2.00   ragby ženy
      2.00 o 11. miesto
      2.30 o 9. miesto
      4.00 a 4.30 semifinále
      9.30 o 7. miesto
      10.00 o 5. miesto
2.00   volejbal ženy
      2.00 A-skupina: Dominikánska rep. - Keňa
      4.05 B-skupina: USA - ROC
      7.20 B-skupina: Argentína - Turecko
      9.25 A-skupina: Srbsko - Brazília
      12.40 A-skupina: Japonsko - Kórejská rep.
      14.45 B-skupina: Čína - Taliansko
2.00   hádzaná ženy
      2.00 A-skupina: Angola - Japonsko
      4.00 A-skupina: Čierna Hora - Kórejská rep.
      7.15 B-skupina: ROC - Francúzsko
      9.15 B-skupina: Brazília - Švédsko
      12.30 B-skupina: Maďarsko - Španielsko
      14.30 A-skupina: Nórsko - Holandsko
2.30   pozemný hokej ženy
      2.30 B-skupina: Čína - N. Zéland
      3.00 B-skupina: Japonsko - Španielsko
      4.45 B-skupina: Argentína - Austrália
      5.15 A-skupina: India - JAR
      11.30 A-skupina: Nemecko - Holandsko
      13.45 A-skupina: Írsko - V. Británia
3.00   basketbal muži
      3.00 A-skupina: Irán - Francúzsko
      6.40 B-skupina: Taliansko - Nigéria
      10.20 B-skupina: Austrália - Nemecko
      14.00 A-skupina: USA - Česko
3.00   vodné pólo muži
      3.00 B-skupina: Čierna Hora - Kazachstan
      4.30 B-skupina: Austrália - Španielsko
      7.00 A-skupina: USA - Maďarsko
      8.30 B-skupina: Chorvátsko - Srbsko
      11.20 A-skupina: Taliansko - Japonsko
      12.50 A-skupina: JAR - Grécko
10.00  futbal muži
      štvrťfinále (10.00, 11.00, 12.00 a 13.00)
11.00  bedminton
      ženy, semifinále /? - REPISKÁ/  

12.10  atletika
      rozbehy, semifinále a kvalifikácie:
      diaľka muži
      100 m ženy, semifinále
      12.45 100 m muži, rozbehy /VOLKO/
      13.50 800 m ženy, semifinále /? - GAJANOVÁ/

NEDEĽA 1. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

0.30   golf
      muži, 4. kolo /SABBATINI/
3.10   cyklistika BMX
      finále freestyle park
      3.10 ženy, 4.20 muži
3.30   plávanie
      finále:
      50 m voľný spôsob muži
      50 m voľný spôsob ženy
      1500 m voľný spôsob muži
      4 x 100 m polohovka ženy
      4 x 100 m polohovka muži
3.35   atletika
      finále guľa ženy
5.00   tenis
      dvojhra muži, finále /? - GOMBOS, KLEIN/
      štvorhra ženy, finále
      miešaná štvorhra, finále
5.03   box
      muži do 69 kg
      5.03 1. semifinále, 11.03 2. semifinále
       5.51   box
      muži do 81 kg
      5.51 1. semifinále, 11.51 2. semifinále
6.50   vzpieranie
      ženy do 76 kg, skupina B
7.30   jachting
      trieda Laser muži, finálová jazda
8.00   skoky do vody
      skoky z 3 m dosky ženy
8.30   jachting
      trieda Laser Radial ženy, finálová jazda
10.00  športová gymnastika
      finále:
      10.00 prostné muži
      10.55 preskok ženy
      11.44 kôň s držadlami muži
      12.27 bradlá ženy
11.30  šerm
      fleuret družstvá muži
      11.30 o 3. miesto, 12.50 finále
12.10  atletika
      finále výška muži
12.50  vzpieranie
      ženy do 76 kg, skupina A
13.20  atletika
      finále trojskok ženy
13.30  bedminton
      ženy, finále a o 3. miesto  /? - REPISKÁ/
14.50  atletika
      finále 100 m muži  /? - VOLKO/

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   volejbal muži
      2.00 A-skupina: Poľsko - Kanada
      4.05 B-skupina: Brazília - Francúzsko
      7.20 B-skupina: ROC - Tunisko
      9.25 A-skupina: Taliansko - Venezuela
      12.40 A-skupina: Japonsko - Irán
      14.45 B-skupina: USA - Argentína
2.00   hádzaná muži
      2.00 B-skupina: Portugalsko - Japonsko
      4.00 B-skupina: Egypt - Bahrajn
      7.15 A-skupina: Španielsko - Argentína
      9.15 A-skupina: Nórsko - Francúzsko
      12.30 A-skupina: Nemecko - Brazília
      14.30 B-skupina: Dánsko - Švédsko
2.10   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      kladivo ženy (2.10 A-skupina, 3.40 B-skupina) /HRAŠNOVÁ/
      3000 m prek. ženy
      diaľka ženy
      400 m muži
2.30   pozemný hokej muži
      štvrťfinále (2.30, 5.00, 11.30 a 14.00)
       3.00   basketbal ženy
      3.00 A-skupina: Kanada - Španielsko
      14.00 A-skupina: Kórejská rep. - Srbsko
5.00   bejzbal muži
      play off
5.18   box
      muži do 75 kg, štvrťfinále (5.18, 5.36, 11.18 a 11.36) /? - CSEMEZ/
6.00   bedminton
      muži, semifinále
6.40   basketbal muži
      6.40 C-skupina: Argentína - Japonsko
      10.20 C-skupina: Španielsko - Slovinsko
7.00   vodné pólo ženy
      7.00 B-skupina: Maďarsko - Čína
      8.30 A-skupina: Holandsko - Kanada
      11.20 B-skupina: ROC - Japonsko
      12.50 A-skupina: Austrália - JAR
12.15  atletika
      semifinále:
      100 m muži /? - VOLKO/
      100 m prek. ženy
      800 m muži
      400 m prek. muži

PONDELOK 2. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.20   atletika
      finále diaľka muži
4.50   vzpieranie
      ženy do 87 kg, skupina B
      ženy nad 87 kg, skupina B
4.50   atletika
      finále 100 m prek. ženy
6.00   bedminton
      štvorhra ženy, finále a o 3. miesto
7.30   jachting
      trieda 49er FX ženy, , finálová jazda
7.30   strelectvo
      finále rýchlopaľná pištoľ 25 m muži
8.30   jachting
      trieda 49er muži, finálová jazda
8.50   vzpieranie
      ženy do 87 kg, skupina A
9.50   strelectvo
      finále ľubovoľná malokalibrovka 3x40 muži /? - JÁNY/
10.00  jazdectvo
      parkúrové skákanie družstvá
10.00  športová gymnastika
      kruhy muži, finále
11.00  dráhová cyklistika
      tím šprint ženy, finále a o 3. miesto
11.00  športová gymnastika
      prostné ženy, finále
11.51  športová gymnastika
      preskok muži, finále
12.00  atletika
      disk ženy, finále
12.30  zápasenie
      grécko-rímske muži do 60 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.50 finále
12.50  vzpieranie
      ženy nad 87 kg, skupina A
13.00  bedminton
      súťaž jednotlivcov muži, finále a o 3. miesto
13:05  zápasenie
      grécko-rímske muži do 130 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále Uhr
13.45  jazdectvo
      parkúrkové skákanie jednotlivci
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 76 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.15  atletika
      3000 m prek. muži, finále
14.40  atletika
      5000 m ženy, finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      kladivo muži (2.00 A-skupina, 3.30 B-skupina) /LOMNICKÝ/
      1500 m ženy
      200 m ženy
       2.00   volejbal ženy
      2.00 A-skupina: Srbsko - Kórejská rep.
      4.05 B-skupina: USA - Taliansko
      7.20 B-skupina: ROC - Turecko
      9.25 B-skupina: Čína - Argentína
      12.40 A-skupina: Japonsko - Dominkánska rep,
      14.45 A-skupina: Brazília - Keňa
2.00   hádzaná ženy
      2.00 A-skupina: Kórejská rep. - Angola
      4.00 B-skupina: Francúzsko - Brazília
      7.15 B-skupina: Španielsko - ROC
      9.15 B-skupina: Maďarsko - Švédsko
      12.30 A-skupina: Holandsko - Čierna Hora
      14.30 A-skupina: Nórsko - Japonsko
2.30   rýchlostná kanoistika
      rozjazdy a štvrťfinále:
      ženy K1 200 m
      muži C2 1000 m
      muži K1 1000 m (3.21 rozjazdy, 5.22 štvrťfinále) /GELLE/
      ženy K2 500 m
2.30   pozemný hokej ženy
      štvrťfinále (2.30, 5.00, 11.30 a 14.00)
3.00   basketbal ženy
      3.00 F-skupina: Nigéria - Japonsko
      6.40 F-skupina: Francúzsko - USA
      10.20 C-skupina: Čína - Belgicko
      14.00 C-skupina: Austrália - Portoriko
3.00   vodné pólo muži
      3.00 A-skupina: Maďarsko - Taliansko
      4.30 A-skupina: Grécko - USA
      7.00 B-skupina: Srbsko - Čierna Hora
      8.30 B-skupina: Španielsko - Chorvátsko
      11.20 A-skupina: Japonsko - JAR
      12.50 B-skupina: Austrália - Kazachstan
4.30   strelectvo
      ľubovoľná malokalibrovka 3x40 muži, kvalifikácia /JÁNY/
5.00   bejzbal muži
      play off
7.30   stolný tenis
      družstvá muži a ženy, štvrťfinále
10.00  futbal ženy
      semifinále (10.00 a 13.00)
12.20  atletika
      semifinále a kvalifikácie:
      žrď ženy
      200 m ženy
      400 m muži
      13.35 semifinále 400 m prek. ženy /? - ZAPLETALOVÁ/

UTOROK 3. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.50   atletika
      diaľka ženy, finále
4.30   box
      muži do 57 kg
      4.30 1. semifinále, 11.03 2. semifinále
4.37   rýchlostná kanoistika
      4.37 ženy K1 200 m, finále
      4.54 muži C2 1000 m, finále
      5.21 muži K1 1000 m, finále
      5.47 ženy K2 500 m, finále
5.18   box
      muži do 91 kg
      5.18 1. semifinále, 11.50 2. semifinále
5.20   atletika
      400 m prek. muži, finále
6.05   box
      ženy do 57 kg, finále
6.50   vzpieranie
      muži do 109 kg, skupina B
7.30   jachting
      trieda Finn-Dinghy muži, finálová jazda
8.00   skoky do vody
      skoky z 3 m dosky muži
8.30   jachting
      trieda Nacra 17, finálová jazda
10.00  športová gymnastika
      bradlá muži, finále
10.05  dráhová cyklistika
      10.05 stíhačka družstiev 4000 m ženy, finále a o 3. miesto
      10.35 tímový šprint muži, finále a o 3. miesto
10:53  športová gymnastika
      kladina ženy, finále
11:42  športová gymnastika
      hrazda muži, finále
12.05  box
      muži do 69 kg, finále
12.20  atletika
      žrď muži, finále
12.30  zápasenie
      grécko-rímske muži do 77 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.55 finále
12.50  vzpieranie
      muži do 109 kg, skupina A
13.05  zápasenie
      grécko-rímske muži do 97 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále
13.35  atletika
      kladivo ženy, finále /? - HRAŠNOVÁ/
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 68 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.25  atletika
      800 m ženy, finále /? - GAJANOVÁ/
14.50  atletika
      200 m ženy, finále
23.30  diaľkové plávanie
      10 km ženy

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.00   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      trojskok muži
      1500 m muži
      oštep ženy
      400 m ženy
      4.05 rozbehy 200 m muži /VOLKO/
       2.00   plážový volejbal ženy
      štvrťfinále
2.00   volejbal muži
      štvrťfinále (2.00, 6.00, 10.00 a 14.30)
2.30   rýchlostná kanoistika
      semifinále:
      ženy K1 200 m
      muži C2 1000 m
      3.00 muži K1 1000 m /? - GELLE/
      ženy K2 500 m
2.30   hádzaná muži
      štvrťfinále (2.30, 6.15, 10.00 a 13.45)
3.00   basketbal muži
      štvrťfinále (3.00, 6.40, 10.20 a 14.00)
12.30  stolný tenis
      družstvá muži, ženy, štvrťfinále
3.30   pozemný hokej muži
      semifinále (3.30 a 12.00)
7.00   vodné pólo ženy
      štvrťfinále (7.00, 9.30, 11.20 a 12.50)
10.00  futbal muži
      semifinále (10.00 a 13.00)
12.10  atletika
      rozbehy, semifinále a kvalifikácie:
      110 m prek. muži
      guľa muži
      5000 m muži
      13.58 semifinále 200 m muži /? - VOLKO/
       12.30  stolný tenis
      družstvá ženy, semifinále

STREDA 4. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

2.00   atletika
      400 m prek. ženy, finále /? - ZAPLETALOVÁ/
5.30   skejtbording
      disciplína park ženy, finále
7.00   box
      ženy do 51 kg
      7.00 1. semifinále, 7.15 2. semifinále
7.30   box
      ženy do 69 kg
      7.30 1. semifinále, 7.48 2. semifinále
7.30   jachting
      trieda 470er muži, finálová jazda
8.03   box
      muži nad 91 kg
      8.03 1. semifinále, 8.18 2. semifinále
8.30   jachting
      trieda 470er ženy, finálová jazda
8.35   box
      muži do 81 kg, finále
10.45  dráhová cyklistika
      stíhačka družstiev 4000 m muži, finále a o 3. miesto
12.30  synchronizované plávanie
      dvojice ženy, finále
12.30  zápasenie
      grécko-rímske muži do 67 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.55 finále
13.00  atletika
      3000 m prek. ženy, finále
13.05  zápasenie
      grécko-rímske muži do 87 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále
13.15  atletika
      kladivo muži, finále /? - LOMNICKÝ/
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 62 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.00  jazdectvo
      parkúr jednotlivci, finále
14.05  atletika
      800 m muži, finále
14.55  atletika
      200 m muži, finále /? - VOLKO/
23.30  diaľkové plávanie
      10 km muži

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      ženy, 1. kolo
2.00   atletika
      semifinále a kvalifikácie:
      desaťboj muži
      oštep muži
      sedemboj ženy
      110 m prek. muži
       2.00   plážový volejbal muži
      štvrťfinále
2.00   volejbal ženy
      štvrťfinále (2.00, 6.00, 10.00 a 14.30)
2.30   rýchlostná kvalifikácia
      rozjazdy a štvrťfinále:
      muži K1 200 m
      ženy C1 200 m      
      ženy K1 500 m
      muži K2 1000 m (3.54 rozjazdy, 5.21 štvrťfinále) /BALÁŽ, BOTEK/
2.30   hádzaná ženy
      štvrťfinále (2.30, 6.15, 10.00 a 13.45)
       3.00   basketbal ženy
      štvrťfinále (3.00, 6.40, 10.20 a 14.00)
7.30   stolný tenis
      družstvá ženy, semifinále
3.30   pozemný hokej ženy
      semifinále (3.30 a 12.00)
4.30   zápasenie
      voľný štýl muži do 86 kg, 1. kolo a štvrťfinále /MAKOJEV/
7.00   vodné pólo muži
      štvrťfinále (7.00, 8.30, 11.20 a 12.50)
7.30   stolný tenis
      družstvá muži, semifinále
11.30  atletika
      semifinále a kvalifikácie:
      desaťboj muži
      1500 m ženy
      sedemboj ženy
      400 m ženy
11.35  zápasenie
      voľný štýl muži do 86 kg, semifinále /? - MAKOJEV/
12.00  bejzbal muži
      semifinále

ŠTVRTOK 5. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.30   pozemný hokej
      muži o 3. miesto
4.00   stolný tenis
      družstvá ženy o 3. miesto
4.00   atletika
      trojskok muži, finále
4.05   atletika
      guľa muži, finále
4.27   rýchlostná kanoistika
      4.27 muži K1 200 m, finále
      4.43 ženy C1 200 m, finále
      5.08 ženy K1 500 m, finále
      5.34 muži K2 1000 m, finále /? - BALÁŽ, BOTEK/ 
4.55   atletika
      110 m prek. muži, finále
5.30   skejtbording
      disciplína park muži, finále
7.00   box
      ženy do 60 kg
      7.00 1. semifinále, 7.15 2. semifinále
7.30   box
      muži do 52 kg
      7.30 1. semifinále, 7.48 2. semifinále
8.00   skoky do vody
      skoky z 10 m veže ženy
8.03   box
      muži do 75 kg
      8.03 1. semifinále, 8.18 2. semifinále
8.35   box
      muži do 57 kg, finále
9.30   atletika
      chôdza 20 km muži /ÚRADNÍK/
10.00  futbal
      ženy o 3. miesto
10.45  dráhová cyklistika
      10.45 keirin ženy, finále
      10.55 omnium muži, finále
12.00  atletika
      desaťboj muži - 1500 m
      sedemboj ženy - 800 m
12.00  pozemný hokej
      muži finále
12.20  atletika
      žrď ženy, finále
12.30  stolný tenis
      družstvá ženy finále
12.30  karate
      kata ženy
      12.30 o 3. miesto, 12.50 finále
12.30  zápasenie
      voľný štýl muži do 57 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.55 finále
13.05  zápasenie
      voľný štýl muži do 86 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále  /? - MAKOJEV/
13.05  karate
      kumite muži do 67 kg
      13.05 semifinále, 13.40 finále
13.22  karate
      kumite ženy do 55 kg
      13.22 semifinále, 13.50 finále
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 57 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.00  atletika
      400 m muži, finále
14.10  športové lezenie
      kombinácia muži, záverečná disciplína lezenie na obtiažnosť
22.30  atletika
      chôdza 50 km muži /TÓTH, MORVAY/

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      ženy, 2. kolo
2.00   atletika
      rozbehy a kvalifikácie:
      desaťboj muži
      výška ženy
      sedemboj ženy
      4 x 100 m ženy
      4 x 100 m muži
       2.00   plážový volejbal ženy
      semifinále (2.00 a 14.00)
3.00   plážový volejbal muži
      semifinále (3.00 a 15.00)
2.30   rýchlostná kanoistika
      semifinále:
      muži K1 200 m
      ženy C1 200 m
      ženy K1 500 m
      3.12 muži K2 1000 m /BALÁŽ, BOTEK/
6.00   volejbal muži
      semifinále (6.00 a 14.00)
6.00   moderný päťboj
      ženy šerm
6.15   basketbal muži
      semifinále (6.15 a 13.00)
7.00   vodné pólo ženy
      o 5.-8. miesto (7.00 a 11.20)
8.03   box
      muži do 75 kg, semifinále /? - CSEMEZ/
8.30   vodné pólo ženy
      semifinále (8.30 a 12.50)
6.00   moderný päťboj
      muži šerm
9.45   dráhová cyklistika
      šprint muži, štvrťfinále
10:00  hádzaná muži
      semifinále (10.00 a 14.00)
10.30  športové lezenie
      rýchlosť muži
11.30  športové lezenie
      bouldering muži
12.00  bejzbal muži
      semifinále
12.15  atletika
      rozbehy, semifinále a kvalifikácie:
      desaťboj muži
      rozbehy 4 x 400 m ženy
      semifinále 1500 m muži
      ženy sedemboj

PIATOK 6. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

3.00   plážový volejbal
      ženy o 3. miesto
3.30   pozemný hokej
      ženy o 3. miesto
4.00   stolný tenis
      družstvá muži o 3. miesto
4.00   futbal
      ženy finále
4.30   plážový volejbal
      ženy finále
7.00   box
      ženy do 75 kg
      7.00 1. semifinále, 7.15 2. semifinále
7.32   box
      muži do 63 kg
      7.32 1. semifinále, 7.47 2. semifinále
8.05   box
      muži do 91 kg, finále
9.30   atletika
      chôdza ženy 20 km /CZAKOVÁ/
10.15  dráhová cyklistika
      madison ženy
11.00  dráhová cyklistika
      šprint muži, finále a o 3. miesto
12.00  pozemný hokej
      ženy finále
12.30  moderný päťboj
      záver súťaže jednotlivkýň
12.30  stolný tenis
      družstvá muži finále
12.30  zápasenie
      voľný štýl muži do 74 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.55 finále
12.30  karate
      kata muži
      12.30 o 3. miesto, 12.50 finále
13.00  atletika
      4 x 100 m ženy, finále
13.00  futbal
      muži o 3. miesto
13.00  basketbal
      muži o 3. miesto
13.05  zápasenie
      voľný štýl muži do 125 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále
13.05  karate
      kumite ženy do 61 kg
      13.05 semifinále, 13.40 finále
13.22  karate
      kumite muži do 75 kg
      13.22 semifinále, 13.50 finále
13.50  atletika
      oštep ženy, finále
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 53 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.00  atletika
      5000 m muži, finále
14.10  športové lezenie
      kombinácia ženy, záverečná disciplína lezenie na obtiažnosť
14.35  atletika
      400 m ženy, finále
14.50  atletika
      1500 m ženy, finále
15.50  atletika
      4 x 100 m muži, finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

0.30   golf
      ženy, 3. kolo
2.30   rýchlostná kanoistika
      rozjazdy a štvrťfinále:
      ženy C2 500 m
      muži C1 1000 m
      ženy K4 500 m
      3.30 muži K4 500 m /BALÁŽ, MYŠÁK, VLČEK, BOTEK/
3.20   moderná gymnastika
      viacboj jednotlivkýň, kvalifikácia
6.00   volejbal ženy
      semifinále (6.00 a 14.00)
6.40   basketbal ženy
      semifinále (6.40 a 13.00)
7.00   vodné pólo muži
      o 5.-8. miesto (7.00 a 11.20)
7.00   vodné pólo muži
      semifinále (8.30 a 12.50)
9.10   dráhová cyklistika
      šprint muži, semifinále
10.00  hádzaná ženy
      semifinále (10.00 a 14.00)
10.30  športové lezenie
      rýchlosť ženy
11.30  športové lezenie
      bouldering ženy
12.30  synchronizované plávanie
      tímy, technické zostavy
13:25  atletika
      rozbehy 4 X 400 m muži

SOBOTA 7. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

0.00   atletika
      maratón ženy
0.30   golf
      ženy, 4. kolo
3.00   plážový volejbal
      muži o 3. miesto
4.22   rýchlostná kanoistika
      4.22 ženy C2 500 m, finále
      4.39 muži C1 1000 m, finále
      5.00 ženy K4 500 m, finále
      5.19 muži K4 500 m, finále /? - BALÁŽ, MYŠÁK, VLČEK, BOTEK/
4.30   basketbal
      muži finále
4.30   plážový volejbal
      muži finále
5.00   bejzbal
      muži o 3. miesto
6.30   volejbal
      muži o 3. miesto
6.40   vodné pólo
      ženy o 3. miesto
7.00   box
      7.00 muži do 52 kg, finále
      7.15 ženy do 51 kg, finále
      7.45 muži do 75 kg, finále /? - CSEMEZ/
      8.15 ženy do 69 kg, finále
8.00   skoky do vody
      skoky z 10 m veže muži
8.20   moderná gymnastika
      finále súťaže jednotlivkýň
9.00   basketbal
      ženy o 3. miesto
9.30   vodné pólo
      ženy finále
9.55   dráhová cyklistika
      madison muži
10.00  hádzaná
      muži o 3. miesto
12.00  bejzbal
      muži finále
12.10  karate
      kumite ženy nad 61 kg
      12.10 semifinále, 12.45 finále
12.27  karate
      kumite muži nad 75 kg
      12.27 semifinále, 12.55 finále
12.30  synchronizované plávanie
      družstvá voľné zostavy
12.30  moderný päťboj
      záver súťaže jednotlivcov
12.30  zápasenie
      voľný štýl muži do 65 kg
      12.30 o 3. miesto, 12.55 finále
12.35  atletika
      výška ženy, finále
12.45  atletika
      10.000 m ženy
13.00  atletika
      oštep muži, finále
13.05  zápasenie
      voľný štýl muži do 97 kg
      13.05 o 3. miesto, 13.30 finále   13.30  futbal
      muži finále
13.40  atletika
      1500 m muži, finále
13.45  jazdectvo
      parkúr družstvá, finále
13.55  zápasenie
      voľný štýl ženy do 50 kg
      13.55 o 3. miesto, 14.20 finále
14.00  hádzaná
      muži finále
14.15  volejbal
      muži finále
14.30  atletika
      4 x 400 m ženy, finále
14.50  atletika
      4 x 400 m muži, finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.30   rýchlostná kanoistika
      semifinále:
      ženy C2 500 m
      muži C1 1000 m
      ženy K4 500 m
      3.14 muži K4 500 m /? - BALÁŽ, MYŠÁK, VLČEK, BOTEK/
2.30   vodné pólo ženy
      2.30 o 7. miesto
      4.00 o 5. miesto
3.00   moderná gymnastika
      spoločné skladby, kvalifikácia
9.39   dráhová cyklistika
      ženy, štvrťfinále

NEDEĽA 8. AUGUSTA:

MEDAILOVÉ ROZHODNUTIA:

0.00   atletika
      maratón muži
2.00   volejbal
      ženy o 3. miesto
4.00   moderná gymnastika
      spoločné skladby, finále
4.00   hádzaná
      ženy o 3. miesto
4.20   dráhová cyklistika
      šprint ženy, finále a o 3. miesto
4.30   basketbal
      ženy finále
5.00   dráhová cyklistika
      keirin muži, finále
5.25   dráhová cyklistika
      omnium ženy, finále
6.30   volejbal
      ženy finále
6.40   vodné pólo
      muži o 3. miesto
7.00   box
      7.00 ženy do 60 kg, finále
      7.15 muži do 63 kg, finále
      7.45 ženy do 75 kg, finále
      8.15 muži nad 91 kg, finále
8.00   hádzaná
      ženy finále
9.30   vodné pólo
      muži finále

INÉ (účasť SR, zápasy kolektívnych odvetví, významné kvalifikácie/(pred)kolá, rozplavby, rozjazdy):

2.30   vodné pólo muži
      2.30 o 7. miesto
      4.00 o 5. miesto
3.18   dráhová cyklistika
      šprint ženy, semifinále
4.09   dráhová cyklistika
      keirin muži, semifinále

13.00  ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL