NEUVERÍTE, ČO SA DIALO PO PRÍCHODE GRIGARA DO ŠAMORÍNA

Grigar vybojoval pre Slovensko historicky prvú medailu v mužskom kajaku, celkovo je to 15. cenný kov v slovenskej vodnoslalomárskej zbierke v rámci olympijských hier. "Chcel som podať výkon, s ktorým budem spokojný. Veril som si a napokon z toho bolo druhé miesto,“ povedal Jakub Grigar v úvode tlačového brífingu.

Grigar si zaspomínal aj olympijské hry spred piatich rokov v Riu de Janeiro: "Keď sa na to spätne pozriem, vidím, že moja príprava na OH pred Riom nebola taká profesionálna, zrejme som musel dospieť. Som rád, že prišli aj nejaké pády, ktoré ma prinútili zamyslieť sa nad tým, čo robím. Keď chce človek podávať dobré výkony v športe, musí toho veľa obetovať. Ja som sa snažil urobiť čo najviac a sústrediť sa na každý detail, aby to vydalo na medailu," uviedol Grigar v tlačovej správe.

Po absolvovaní tlačového mítingu sa strieborný medailista z Tokia o radosť z úspechu podelil so stovkami fanúšikov na Olympijskom festivale v Šamoríne, kde porozdával autogramy a s ľuďmi si zapózoval na fotografiách. VIAC NÁJDETE V GALÉRII

NEUVERÍTE, ČO SA DIALO PO PRÍCHODE GRIGARA DO ŠAMORÍNA