SEXI FOTO americkej strelkyne nájdete TU!

„To bol teda deň! Toto bol môj celoživotný cieľ, pri ktorom sa tvrdá práca, obetavosť, pot a slzy vyplatili! Neviem nájsť správne slová a všetko, čo môžem povedať, je, že ďakujem každému, kto ma podporoval na tejto ceste. Viem, že to nebolo ľahké. Ďakujem Bohu za túto príležitosť. Bez mojej rodiny a priateľov a Ježiša ako mojej skaly, by sa toto nikdy nestalo. Striebro!“ napísala dojatá Browningová po striebornej medaile na Instagram.

Americká strelkyňa dosiahla pod piatimi kruhmi životný úspech, keď nestačila len na našu Zuzanu Rehák-Štefečekovú. Rodáčka z Conwaya v štáte Arkansas sa zlatého sna nevzdala do poslednej chvíle, no aj napriek druhému miestu sa usmievala od ucha k uchu. Tmavovláska má ku zbraniam kladný vzťah, o čom svedčí aj pohľad na sociálne siete. Na nich sa Browningová rada pochváli svojimi úlovkami z poľovačiek, no strelkyňa očarí mnohých aj inak. 

Keď Browningová zo seba zhodí strelecký oblek a nahodí sa, je z nej iná žena, pri pohľade na ktorú sa mužom podlamujú kolená. Nalíčenú Američanku by ste mimo strelnice azda ani nespoznali a keď sa predvedie v plavkách, azda nikomu by nenapadlo, že sa pozerá na dokonalé krivky striebornej medailistky z olympiády v disciplíne, akou je športová streľba! Američanka tak žiari nielen so zbraňou v ruke, ale aj bez nej a takáto žena je snom nejedného muža. Môžete sa o tom presvedčiť TU!