FOTO kojacej akvabely a jej kriviek nájdete TU!

Chlapček, ktorý čoskoro oslávi rok, musí ostať doma v Španielsku, čo dvojnásobnú medailistku spod piatich kruhov sklamalo. Za všetko totiž môže pandémia koronavírusu a prísne bezpečnostné podmienky spojené s ochorením COVID-19. Carbonellová pritom až do poslednej chvíle verila, že do Tokia odletí aj so synom, ktorého kojí. 

Vo videu na sociálnych sieťach priznala, že bola nútená si vybrať medzi rodinou a športovými cieľmi. S rovnakou prosbou vraj nepochodili ani ďalšie športovkyne. „Detičky by nemohli opustiť hotelovú izbu počas nášho celého pobytu v Tokiu, navyše by nebývali ani s nami v olympijskej dedine. Takže keby som chcela nakojiť Kaia kedykoľvek počas dňa, keď to potrebuje, musela by som opustiť dedinu, bublinu, čím by som ohrozila zdravie môjho tímu,“ posťažovala sa synchronizovaná plavkyňa.

Hoci sa Carbonellová dočkala obrovskej podpory, nič jej to nebolo platné. „Môžem len vyjadriť svoje sklamanie a rozčarovanie, že na olympiádu nakoniec odcestujem bez svojho syna,“ dodala akvabela na Instagrame, ktorú čaká tretia olympiáda.