Rodina sa spojila prostredníctvom videohovoru a Rehák-Štefečeková svojim najbližším na diaľku závidela, že si pripíjajú na jej úspech. „Ukázal som jej synov a povedal, že ju ľúbim. Pokecala si so všetkými a povedala, že si máme pripiť a že nám závidí, lebo ona musí utekať na dopingovú kontrolu,“ objasnil Martin Rehák a v dobrej nálade dokonca pripustil, že ich rodina sa v budúcnosti ešte možno rozrastie. „Zuzke som povedal, že môžeme uvažovať o treťom dieťati,“ povedal so smiechom a následne už vážnejším tónom dodal: „Chceli by sme mať väčšiu rodinu, uvidíme, čo nám dovolí zdravotný a duševný stav. Niekedy je to s deťmi ťažké aj logisticky, teraz sú navyše v takom krízovom veku. Je to super, len to chce viac času a trpezlivosti. Nad tretím dieťaťom sme už uvažovali, tak uvidíme.“

Po narodení prvého syna Nathana slovenská olympijská víťazka vynechala olympiádu v Riu de Janeiro, no po pôrode druhého syna Noaha pred necelými dvoma rokmi bola už odhodlaná ísť do Tokia. Aj po dvoch návratoch z materskej Rehák-Štefečeková dokazuje, že je zaslúžene najlepšou strelkyňou na svete. „Zuzka má dar, že to zvláda, a ja sa jej snažím vyjsť čo najviac v ústrety, aby mohla trénovať. Niekedy sa čudujem, že chce, aby sme išli s ňou na sústredenie, vždy jej hovorím, že sa lepšie sústredí, keď je sama. Berie to emotívne a potrebuje rodinu, takže pre ňu je to také citové naplnenie, keď sme pri nej,“ odhalil Martin Rehák citlivú stránku svojej manželky.

Svadobné zábery strelkyne si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Verí, že donesie aj ďalšiu medailu

Zuzana Rehák-Štefečeková môže prísť z Tokia dokonca s dvomi medailami. V sobotu ju čaká mix trapu spoločne s Erikom Vargom a Slováci patria medzi hlavných favoritov. „Erik je silný a prajem im, aby získali medailu. Erik mal smolu, pretože mužské finále bolo veľmi vyrovnané a na postup mu chýbal jediný terč. To ma mrzí, pretože je skvelým športovcom,“ vyjadril sa manžel našej olympioničky.