FOTO z toho, čo sa dialo na letisku, nájdete TU!

Rodinu v posledných týždňoch musela odsunúť na druhú koľaj, no teraz svojim dvom synom všetko vynahradí. Nathan s Noahom takisto pobehovali po príletovej hale letiska celí bez seba a na svoju zlatú mamu od radosti celý čas vyskakovali. „Teším sa, že budem tráviť čas s deťmi a budem ich nosiť všade so sebou. To, čo som im nedala za posledné dva týždne, im teraz všetko vynahradím,“ ozrejmila naša strelkyňa a dodala, že takto dlho bez svojich detí ešte nebola. 

Rodáčka z Nitry odchádzala do Tokia s dvomi striebrami z predošlých olympiád a hlavne skromnými vyhláseniami. Na zlato pred odletom do Japonska nemyslela. „Verila som, že sa vrátim s medailou, ale nevedela som, aký bude mať lesk. Priznám sa, že som nemala očakávania na zlato,“ zamyslela sa Rehák-Štefečeková po návrate. Hry v Tokiu boli špecifické najmä kvôli pandémii koronavírusu a rôznym bezpečnostným opatreniam, podľa toho vyzerala aj samotná oslava zlata. „Oslávili sme to v rámci možností, keďže teraz sme nemali slovenský dom. Musím však vyzdvihnúť, že na tejto olympiáde sme boli veľmi dobrý kolektív,“ dodala jedna z našich najúspešnejších športovkýň v histórii a následne sa už pobrala so svojou rodinou na Slovensko.

Tretie dieťa ju zaskočilo

Po zisku zlatej medaily prezradil Martin Rehák pre Šport24.sk, že manželke v eufórii načrtol myšlienku tretieho potomka. Keď sme sa na to opýtali samotnej Rehák-Štefečekovej, ostala zjavne v dobrom zaskočená. „Jaj aha, tak to uvidíme. Túto tému zatiaľ necháme uzavretú,“ povedala strelkyňa so smiechom.